Produkti

Termometri un Mērierīces

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 4) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 4

Iestatīt dilstošā secībā

Ja jums ir nepieciešams termometrs vai mērierīce, lai kontrolētu savu veselību vai pārtikas temperatūru, apmeklējiet NuKo.lv interneta veikalu. Mēs piedāvājam plašu izvēli un kvalitatīvas ierīces, kas nodrošina precīzu un uzticamu mērījumu. Turklāt, pasūtot no mums, jūs varat būt droši, ka saņemsiet savu pasūtījumu BEZMAKSAS piegādi Rīgā un visā Latvijā, ja tā vērtība ir no 49,99 Eur. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par papildu izdevumiem, kas var rasties, veicot pasūtījumu no citiem interneta veikaliem. Pirkt no NuKo.lv nozīmē ietaupīt laiku un naudu, bet arī saņemt augstas kvalitātes produktus. Mēs esam pārtikas interneta veikals, kas vēlas nodrošināt mūsu klientiem tikai labāko pieredzi. Tāpēc mēs izvēlamies tikai labākos produktus no uzticamiem ražotājiem, lai jūs varētu justies droši, izvēloties mūsu veikalu. Tāpēc, ja jums ir nepieciešams termometrs vai mērierīce, nevilcinieties un apmeklējiet NuKo.lv interneta veikalu jau šodien. Mūsu plašais sortiments un izdevīgās cenas garantē, ka jūs atradīsit tieši to, ko meklējat.

 1. Evolu digitālais termometrs Simple -32%
  Evolu digitālais termometrs Simple
  Special Price €3,49 Regular Price €5,10 Skaits
  Cena par gab.: €3,49 €5,10
  Pieejams: 1 gab.
 2. Geratherm Classic termometrs bez dzīvsudraba Easy Flip -17%
  Geratherm Classic termometrs bez dzīvsudraba Easy Flip
  Special Price €7,99 Regular Price €9,65 Skaits
  Cena par gab.: €7,99 €9,65
  Pieejams: 1 gab.
 3. Evolu inhalators Universal -40%
  Evolu inhalators Universal
  Special Price €39,79 Regular Price €65,90 Skaits
  Cena par gab.: €39,79 €65,90
  Pieejams: 1 gab.
 4. Evolu termometrs Non Contact -20%
  Evolu termometrs Non Contact
  Special Price €50,99 Regular Price €63,89 Skaits
  Cena par gab.: €50,99 €63,89
  Pieejams: 1 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 4) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 4

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up