Produkti

Konservācija

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā

Ja Tu vēlies baudīt svaigu un kvalitatīvu pārtiku, bet vienlaikus arī konservēt savu laiku un enerģiju, NuKo.lv ir perfekta izvēle Tev! Mūsu pārtikas interneta veikals piedāvā plašu izvēli no veselīgiem salātiem un gardumiem līdz svaigiem augļiem un dārzeņiem. Mēs zinām, cik svarīga ir ātra un uzticama piegāde, tāpēc piedāvājam BEZMAKSAS piegādi Rīgā un visā Latvijā pasūtījumiem no 49,99 Eur. Tādējādi Tu vari baudīt svaigu pārtiku mājās, neizejot no sava komforta un nezaudējot laiku pārvietošanās un gaidīšanās rindās. NuKo.lv ir Tev pieejams 24/7, tādējādi Tu vari pasūtīt savu iecienītāko pārtiku jebkurā laikā. Vēlies pamēģināt ko jaunu? Izvēlies kādu no mūsu svaigajiem un gardajiem produktiem, kas noteikti aizraus Tevi ar savu garšu un kvalitāti. Pasūti pārtiku no NuKo.lv, lai baudītu svaigu, kvalitatīvu un veselīgu ēdienu, nezaudējot savu laiku un enerģiju. Uzsāc savu ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu jau šodien!

 1. Globus Bio kukurūza 330g eko produkts
  Globus Bio kukurūza 330g
  €2,68 Skaits
  Cena par kg: €8,12
  Pieejams: 21 gab.
 2. Rūdolfs Bio humuss 230g eko produkts
  Rūdolfs Bio humuss 230g
  €2,52 Skaits
  Cena par kg: €10,96
  Pieejams: 2 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up