Produkti

Piena produkti

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā

Ja jums ir vēlme uzlabot savu uzturu un baudīt gardus ēdienus, NuKo.lv ir īstā vieta, kur meklēt labākos piena produktus. Mūsu plašajā sortimentā jūs atradīsiet visu, kas vajadzīgs, lai piepildītu savas vēlmes un vēlmēs. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam tikai augstas kvalitātes produktus, kas ražoti no svaigākajiem izejvielām un izgatavoti pēc vismodernākajām receptēm. Vai jums patīk saldais piena produkts, smalkais jogurts vai krēmīgais sieru izvēlne? Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klāstā ir kaut kas jūsu gaumei. NuKo.lv piedāvā arī bezmaksas piegādi Rīgā un visā Latvijā pasūtījumiem no 49,99 Eur. Tādējādi jūs varat ērti iepirkties un saņemt mūsu produktus tieši pie savas durvju kājas. Tātad, ja jums ir vēlme atjaunot savu uzturu ar svaigiem un gardiem piena produktiem, apmeklējiet NuKo.lv un iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu. Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet kaut ko, kas jūs iepriecina un garšo!

 1. Magija biezpiena sieriņš vaniļas glazūrā 45g -16%
  Magija biezpiena sieriņš vaniļas glazūrā 45g
  Special Price €0,38 Regular Price €0,45 Skaits
  Cena par kg: €8,44 €10,00
  Pieejams: 9 gab.
 2. Žemaitijos krējums saldais 36% 400g -22%
  Žemaitijos krējums saldais 36% 400g
  Special Price €2,33 Regular Price €2,99 Skaits
  Cena par kg: €5,83 €7,48
  Pieejams: 10 gab.
 3. Magija biezpiena sieriņš ar iebiezinātā piena pildījumu glazūrā 45g -16%
  Magija biezpiena sieriņš ar iebiezinātā piena pildījumu glazūrā 45g
  Special Price €0,38 Regular Price €0,45 Skaits
  Cena par kg: €8,44 €10,00
  Pieejams: 1 gab.
 4. Magija biezpiena sieriņš ar toffee glazūru 45g -16%
  Magija biezpiena sieriņš ar toffee glazūru 45g
  Special Price €0,38 Regular Price €0,45 Skaits
  Cena par kg: €8,44 €10,00
  Pieejams: 18 gab.
 5. Magija biezpiena sieriņš ar kokosriekstiem, mandelēm un aveņu pildījumu 40g -16%
  Magija biezpiena sieriņš ar kokosriekstiem, mandelēm un aveņu pildījumu 40g
  Special Price €0,38 Regular Price €0,45 Skaits
  Cena par kg: €9,50 €11,25
  Pieejams: 5 gab.
 6. Muižas Piens biezpiena sieriņš ar želejas gab. 40g -16%
  Muižas Piens biezpiena sieriņš ar želejas gab. 40g
  Special Price €0,38 Regular Price €0,45 Skaits
  Cena par kg: €9,50 €11,25
  Pieejams: 7 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up