Produkti

Biezpiens

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 9) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 9

Iestatīt dilstošā secībā

Mūsu interneta pārtikas veikals ir ideāls risinājums, ja vēlaties ēst garšīgu un veselīgu pārtiku, bez liekas piepūles un stresa. Mēs piedāvājam plašu biezpiena izvēli, kas pieejama par ļoti pieņemamām cenām. Turklāt, pasūtot no mums, jūs varat baudīt bezmaksas piegādi visā Latvijā, ja pasūtījuma summa ir vismaz 49,99 Eur. Ja jums patīk biezpiens, tad mūsu veikalā jūs noteikti atradīsiet to, kas jums patīk. Mēs piedāvājam dažādas biezpiena šķirnes, sākot no tradicionālā līdz modernām un neparastām. Mēs esam pārliecināti, ka jums patiks mūsu biezpiena garša un kvalitāte. Lai arī mēs esam interneta veikals, mēs uzturam augstu kvalitātes standartu, un mūsu produkti tiek svaigi piegādāti uz jūsu durvīm. Jūs varat būt pārliecināts, ka jūs saņemsiet tikai svaigus un kvalitatīvus produktus. Bezmaksas piegāde Rīgā un visā Latvijā ir vēl viens iemesls, kāpēc jūs vēlaties pasūtīt no mums. Mēs piegādājam jūsu pasūtījumus ātri un droši, un jums nav jāuztraucas par papildu izmaksām. Vēl viena mūsu veikala priekšrocība ir ērtā un vienkāršā pasūtīšana. Jūs varat viegli un ātri pasūtīt jūsu vēlamo produktu, un mēs parūpēsimies par pārējo. Kopumā, mūsu interneta pārtikas veikals ir lielisks risinājums, ja vēlaties ēst garšīgu un veselīgu pārtiku par pieņemamām cenām un bez liekas piepūles. Mēs esam gatavi sniegt jums labāko pakalpojumu un produktu kvalitāti, un ceram, ka jūs mūs izvēlēsieties kā savu uzticamu pārtikas avotu.

 1. Žemaitijos pilnpiena biezpiens 9% 180g -16%
  Žemaitijos pilnpiena biezpiens 9% 180g
  Special Price €1,09 Regular Price €1,29 Skaits
  Cena par kg: €6,06 €7,17
  Pieejams: 14 gab.
 2. Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens pilnpiena 9% 300g
  Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens pilnpiena 9% 300g
  €2,19 Skaits
  Cena par kg: €7,30
  Pieejams: 15 gab.
 3. Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens pilnpiena 9% 200g
  Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens pilnpiena 9% 200g
  €1,32 Skaits
  Cena par kg: €6,60
  Pieejams: 9 gab.
 4. Žemaitijos biezpiens 9% 1kg -38%
  Žemaitijos biezpiens 9% 1kg
  Special Price €3,99 Regular Price €6,39 Skaits
  Cena par kg: €3,99 €6,39
  Pieejams: 14 gab.
 5. Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens vājpiena 0.5% 300g
  Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens vājpiena 0.5% 300g
  €1,97 Skaits
  Cena par kg: €6,57
  Pieejams: 1 gab.
 6. Valmiera biezpiens 9% 180g -26%
  Valmiera biezpiens 9% 180g
  Special Price €1,05 Regular Price €1,42 Skaits
  Cena par kg: €5,83 €7,89
  Pieejams: 8 gab.
 7. NuKo biezpiens vājpiena 0.5% 400g
  NuKo biezpiens vājpiena 0.5% 400g
  €2,19 Skaits
  Cena par kg: €5,48
  Pieejams: 7 gab.
 8. Žemaitijos vājpiena biezpiens 0.5% 180g -14%
  Žemaitijos vājpiena biezpiens 0.5% 180g
  Special Price €1,02 Regular Price €1,19 Skaits
  Cena par kg: €5,67 €6,61
  Pieejams: 4 gab.
 9. Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens vājpiena 0,5% 200g
  Talsu Piensaimnieks Talsu biezpiens vājpiena 0,5% 200g
  €1,15 Skaits
  Cena par kg: €5,75
  Pieejams: 6 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 9) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 9

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up