Produkti

Sviests, Margarīns

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā

Mūsu interneta pārtikas veikals ir galvenais avots, ja jūs meklējat plašu sviests un margarīna izvēli. Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet tieši to, kas jums nepieciešams, lai radītu garšīgus un veselīgus ēdienus. Mēs apzināmies, ka katram ir atšķirīgas vēlmes un vajadzības, tāpēc mūsu izvēle ir tik plaša. Turklāt mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgā un visā Latvijā par pasūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz 49,99 Eur. Tas nozīmē, ka jūs varat ērti pasūtīt savu izvēlēto produktu un saņemt to tieši jūsu durvīs bez papildu maksas. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku un naudu, jo jūs varat piegādāt produktus tieši savā dzīvesvietā. Tāpēc, ja jūs vēlaties iegādāties svaigu un kvalitatīvu sviestu un margarīnu, nāciet uz mūsu interneta pārtikas veikalu un izvēlieties no mūsu plašās izvēles. Ar mūsu bezmaksas piegādi jūs varēsiet iegādāties produktus, par kuriem zināt, ka tie ir labākā kvalitāte, un pasūtīt tos tieši jūsu dzīvesvietā.

 1. Straupe sviests saldkrējuma ar kaņepēm 100g
  Straupe sviests saldkrējuma ar kaņepēm 100g
  €2,69 Skaits
  Cena par kg: €26,90
  Pieejams: 6 gab.
 2. Straupe sviests saldkrējuma Straupe 82% 200g
  Straupe sviests saldkrējuma Straupe 82% 200g
  €2,89 Skaits
  Cena par kg: €14,45
  Pieejams: 53 gab.
 3. Valio Eila sviests 80% bez laktozes 200g
  Valio Eila sviests 80% bez laktozes 200g
  €3,12 Skaits
  Cena par kg: €15,60
  Pieejams: 5 gab.
 4. Talsu Piensaimnieks Talsu sviests 82.5% 200g -29%
  Talsu Piensaimnieks Talsu sviests 82.5% 200g
  Special Price €1,89 Regular Price €2,65 Skaits
  Cena par kg: €9,45 €13,25
  Pieejams: 49 gab.
 5. Muižas Piens krējums sakultais Kastinys 200g -47%
  Muižas Piens krējums sakultais Kastinys 200g
  Special Price €1,29 Regular Price €2,42 Skaits
  Cena par kg: €6,45 €12,10
  Pieejams: 14 gab.
 6. Muižas Piens sviests 82% 160g -40%
  Muižas Piens sviests 82% 160g
  Special Price €1,58 Regular Price €2,62 Skaits
  Cena par kg: €9,88 €16,38
  Pieejams: 14 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up