Produkti

Konservēšanai

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 7) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 7

Iestatīt dilstošā secībā

Izbaudiet sezonas produktus un saglabājiet tos ilgāk, izmantojot NuKo.lv plašo konservu piedāvājumu! Mūsu pārtikas Interneta veikalā varat atrast visu, kas nepieciešams konservēšanai - no kvalitatīviem iepakojumiem līdz garšvielām, kas uzlabo jūsu konservēto produktu garšu. Un tas viss ar bezmaksas piegādi Rīgā un visā Latvijā pasūtījumiem no 49,99 Eur! Iesakām izmēģināt mūsu jaunākos piedāvājumus - gardus marinējumus, kas padarīs jūsu konservētos produktus vēl garšīgākus un daudzveidīgākus! Vai arī varbūt vēlaties pamēģināt konservēt sezonas augļus un dārzeņus, lai izbaudītu tos vēl vēlāk - mūsu veikalā atradīsiet visu, kas nepieciešams šādam projektam! Neaizmirstiet arī, ka konservēšana ir lieliska iespēja uzglabāt un izmantot pārtiku, kas citādi varētu tikai aiziet bojā. Tā ir ne tikai ekonomiski izdevīga, bet arī videi draudzīga izvēle, kas palīdz samazināt pārtikas atkritumu daudzumu. Tāpēc dodieties uz NuKo.lv pārtikas Interneta veikalu jau tagad, lai iegādātos visu, kas nepieciešams efektīvai un garšīgai konservēšanai!

 1. Burku vāki skrūvējami 10gab
  Burku vāki skrūvējami 10gab
  €1,21 Skaits
  Cena par gab.: €0,12
  Pieejams: 9 gab.
 2. Toro maisi produktu saldēšanai Slider ZIP 2l 10gab -11%
  Toro maisi produktu saldēšanai Slider ZIP 2l 10gab
  Special Price €1,99 Regular Price €2,24 Skaits
  Cena par gab.: €0,20 €0,22
  Pieejams: 5 gab.
 3. Burku vāki skrūvējami ar dārzeņu dizainu 10gab
  Burku vāki skrūvējami ar dārzeņu dizainu 10gab
  €1,39 Skaits
  Cena par gab.: €0,14
  Pieejams: 4 gab.
 4. Burku aizvākotājs 1gab -17%
  Burku aizvākotājs 1gab
  Special Price €5,99 Regular Price €7,19 Skaits
  Cena par gab.: €5,99 €7,19
  Pieejams: 6 gab.
 5. Burku vāki skrūvējami 6.6cm 10gab
  Burku vāki skrūvējami 6.6cm 10gab
  €1,18 Skaits
  Cena par gab.: €0,12
  Pieejams: 13 gab.
 6. Burku vāki aizvalcējami 10gab
  Burku vāki aizvalcējami 10gab
  €1,09 Skaits
  Cena par gab.: €0,11
  Pieejams: 31 gab.
 7. Burku vāks plastmasas 1gab
  Burku vāks plastmasas 1gab
  €0,14 Skaits
  Cena par gab.: €0,14
  Pieejams: 19 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 7) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 7

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up