Produkti

Bezlaktozes produkti

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā

Mūsu interneta pārtikas veikals piedāvā neierobežotas iespējas izvēlēties sev un savai ģimenei piemērotus bezlaktozes produktus. Mēs esam apzinīgi izvēlējušies produktus, lai nodrošinātu, ka katrs mūsu klients var atrast sev piemērotas ēdienu un uzkodu opcijas. Mēs piedāvājam plašu bezlaktozes produktu klāstu, sākot no saldējuma un saldumiem līdz dažādām pārtikas piedevām. Turklāt, mūsu veikals piedāvā bezmaksas piegādi visā Latvijā, ja jūsu pasūtījuma summa ir vismaz 49,99 Eur. Tas nozīmē, ka jūs varat izbaudīt savus mīļākos bezlaktozes produktus, neiztērējot papildu naudu par piegādi. Tā ir lieliska iespēja ietaupīt un vēl vairāk izbaudīt bezlaktozes produktu priekšrocības. Vēl viena lieliska lieta par mūsu veikalu ir tā, ka mēs piegādājam produktus tieši jūsu durvīm Rīgā. Tā ir ērtāka un ātrāka piegādes opcija, nekā doties uz veikalu, lai iegādātos bezlaktozes produktus. Mēs strādājam, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek piegādāts pēc iespējas ātrāk un drošāk. Kopsumma, mūsu interneta pārtikas veikals piedāvā visu, kas nepieciešams, lai jūs varētu ēst veselīgi un bez laktozes, un to visu ar bezmaksas piegādi. Nē, kāpēc gaidīt? Sāciet izbaudīt bezlaktozes produktu priekšrocības jau šodien!

 1. Džiugas siers (rīvēts) 40% 100g -12%
  Džiugas siers (rīvēts) 40% 100g
  Special Price €1,64 Regular Price €1,87 Skaits
  Cena par kg: €16,40 €18,70
  Pieejams: 5 gab.
 2. Valio piena dzēriens Eila bez laktozes 1.5% 1l
  Valio piena dzēriens Eila bez laktozes 1.5% 1l
  €2,82 Skaits
  Cena par l: €2,82
  Pieejams: 8 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up