Produkti

Biezpiena krēmi, Deserti

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā

Mūsu interneta pārtikas veikals ir vieta, kur varat atrast plašu izvēli no biezpiena krēmiem un desertiem. Mēs pārliecināti, ka katrs no Jūsu gaumiem varēs atrast sev kaut ko īpašu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus produktus, kuri tiek sēti tieši no ražotājiem, lai nodrošinātu Jums tikai labāko. Bet tas vēl nav viss! Mēs piedāvājam BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā pasūtījumiem, kuri pārsniedz 49,99 Eur. Jūs varat pasūtīt savus iecienītākos produktus un saņemt tos tieši pie durvīm, nezinot par nekādiem papildu izdevumiem. Un, protams, Rīgā piegāde ir bezmaksas jebkurā laikā! Nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un piegādes procesu, lai Jūs varētu saņemt savus produktus pēc iespējas ātrāk un vieglāk. Mēs esam gatavi nodrošināt Jums neaizmirstamus ēdiena un desertu pieredzi! Nepārtraukti pievēršamies Jūsu vēlmēm un atsauksmēm, lai varētu uzlabot mūsu pakalpojumus un nodrošināt Jums neaizmirstamu pieredzi. Nepārtraukti attīstāmies un uzlabojamies, lai varētu sniegt Jums tikai labāko. Nepārtraukti uzturam plašu preču klāstu, lai varētu nodrošināt Jums visu, ko nepieciešams, lai radītu neaizmirstamus ēdienus un desertus. Nepārtraukti esam gatavi palīdzēt un atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu, lai varētu nodrošināt Jums pēc iespējas ērtāku pieredzi. Nepārtraukti esam gatavi piedāvāt Jums labāko izvēli no biezpiena krēmiem un desertiem un bezmaksas piegādi visā Latvijā. Nāciet un pierādiet to paši!

 1. Straupe saldais biezpiena krēms ar dzērvenēm un zemesriekstiem 200g
  Straupe saldais biezpiena krēms ar dzērvenēm un zemesriekstiem 200g
  €1,97 Skaits
  Cena par kg: €9,85
  Pieejams: 2 gab.
 2. Straupe saldais biezpiena krēms ar marmelādi 200g
  Straupe saldais biezpiena krēms ar marmelādi 200g
  €1,89 Skaits
  Cena par kg: €9,45
  Pieejams: 2 gab.
 3. Straupe saldais biezpiena krēms ar smiltērkšķiem un apelsīniem 200g -10%
  Straupe saldais biezpiena krēms ar smiltērkšķiem un apelsīniem 200g
  Special Price €1,70 Regular Price €1,89 Skaits
  Cena par kg: €8,50 €9,45
  Pieejams: 11 gab.
 4. Alma biezpiena krēms ar mango ķīseli 140g
  Alma biezpiena krēms ar mango ķīseli 140g
  €0,89 Skaits
  Cena par kg: €6,36
  Pieejams: 11 gab.
 5. Alma biezpiena krēms ar meža zemeņu ķīseli 140g
  Alma biezpiena krēms ar meža zemeņu ķīseli 140g
  €0,89 Skaits
  Cena par kg: €6,36
  Pieejams: 2 gab.
 6. Straupe saldais biezpiena krēms ar rozīnēm 200g
  Straupe saldais biezpiena krēms ar rozīnēm 200g
  €1,89 Skaits
  Cena par kg: €9,45
  Pieejams: 2 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 6) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 6

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up