Produkti

Svaigas zivis

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā

Svaigas zivis ir veselīgs un garšīgs ēdiens, un NuKo.lv pārtikas Interneta veikals piedāvā plašu izvēli no vietējiem zvejniekiem un zvejniecībām. Šeit varat atrast gan populārās zivju sugas, piemēram, lasi un foreli, gan arī mazāk zināmas sugas, kas var pārsteigt ar savu garšu. Lai iegūtu labāko piedāvājumu, ieteicams pasūtīt svaigas zivis no NuKo.lv, jo tie nodrošina BEZMAKSAS piegādi Rīgā un visā Latvijā pasūtījumiem no 49,99 Eur. Turklāt, visi produkti tiek rūpīgi pārbaudīti un pārstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu svaigumu un kvalitāti. Tā kā zivis ir bagātas ar omega-3 taukskābēm, tās ir lielisks uztura avots, kas var uzlabot jūsu veselību un paātrināt vielmaiņu. Turklāt, svaigas zivis ir lielisks iespējas ēdiens, kas piemērots gan ikdienai, gan svētku galdam. Tātad, ja jūs vēlaties baudīt garšīgas un veselīgas svaigas zivis, nekavējoties pasūtiet tos no NuKo.lv pārtikas Interneta veikala, izmantojot viņu ērtības, plašo izvēli un BEZMAKSAS piegādi Rīgā un visā Latvijā pasūtījumiem no 49,99 Eur. Nezaudējiet šo iespēju, lai padarītu savu uzturu veselīgāku un garšīgāku!

 1. Brīze varavīksnes foreles fileja svaiga 500g
  Brīze varavīksnes foreles fileja svaiga 500g
  €11,99 Skaits
  Cena par kg: €23,28
  Pieejams: 2 gab.
 2. Brīze varavīksnes forele ķidāta 500g
  Brīze varavīksnes forele ķidāta 500g
  €6,99 Skaits
  Cena par kg: €13,76
  Pieejams: 2 gab.

Meklēšanas rezultāti (Atlasītās preces 2) Meklēšanas rezultāti Atlasītās preces 2

Iestatīt dilstošā secībā
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up