Товары

Творожные кремы, Десерты

Результаты поиска (Товары: 9) Результаты поиска Товары 9

Задать направление по убыванию

Mūsu interneta pārtikas veikals ir vieta, kur varat atrast plašu izvēli no biezpiena krēmiem un desertiem. Mēs pārliecināti, ka katrs no Jūsu gaumiem varēs atrast sev kaut ko īpašu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus produktus, kuri tiek sēti tieši no ražotājiem, lai nodrošinātu Jums tikai labāko. Bet tas vēl nav viss! Mēs piedāvājam BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā pasūtījumiem, kuri pārsniedz 49,99 Eur. Jūs varat pasūtīt savus iecienītākos produktus un saņemt tos tieši pie durvīm, nezinot par nekādiem papildu izdevumiem. Un, protams, Rīgā piegāde ir bezmaksas jebkurā laikā! Nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un piegādes procesu, lai Jūs varētu saņemt savus produktus pēc iespējas ātrāk un vieglāk. Mēs esam gatavi nodrošināt Jums neaizmirstamus ēdiena un desertu pieredzi! Nepārtraukti pievēršamies Jūsu vēlmēm un atsauksmēm, lai varētu uzlabot mūsu pakalpojumus un nodrošināt Jums neaizmirstamu pieredzi. Nepārtraukti attīstāmies un uzlabojamies, lai varētu sniegt Jums tikai labāko. Nepārtraukti uzturam plašu preču klāstu, lai varētu nodrošināt Jums visu, ko nepieciešams, lai radītu neaizmirstamus ēdienus un desertus. Nepārtraukti esam gatavi palīdzēt un atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu, lai varētu nodrošināt Jums pēc iespējas ērtāku pieredzi. Nepārtraukti esam gatavi piedāvāt Jums labāko izvēli no biezpiena krēmiem un desertiem un bezmaksas piegādi visā Latvijā. Nāciet un pierādiet to paši!

 1. Straupes сладкий творожный крем яблочный и персик 200г
  Straupes сладкий творожный крем яблочный и персик 200г
  1,89 € Кол-во
  Цена за кг: 9,45 €
  Доступно: 3 шт.
 2. Straupes сладкий творожный крем с клюквой и арахисом 200г
  Straupes сладкий творожный крем с клюквой и арахисом 200г
  1,97 € Кол-во
  Цена за кг: 9,85 €
  Доступно: 7 шт.
 3. Straupe сладкий творожный крем с мармеладом 200г
  Straupe сладкий творожный крем с мармеладом 200г
  1,89 € Кол-во
  Цена за кг: 9,45 €
  Доступно: 1 шт.
 4. Straupes сладкий творожный крем с облепихой и апельсинами 200г -10%
  Straupes сладкий творожный крем с облепихой и апельсинами 200г
  Special Price 1,70 € Regular Price 1,89 € Кол-во
  Цена за кг: 8,50 € 9,45 €
  Доступно: 8 шт.
 5. Alma творожный крем с киселем из манго 140г
  Alma творожный крем с киселем из манго 140г
  0,89 € Кол-во
  Цена за кг: 6,36 €
  Доступно: 13 шт.
 6. Alma творожный крем с киселем из лесных ягод 140г
  Alma творожный крем с киселем из лесных ягод 140г
  0,89 € Кол-во
  Цена за кг: 6,36 €
  Доступно: 7 шт.
 7. Alma творожный крем с киселем из земляники 140г
  Alma творожный крем с киселем из земляники 140г
  0,89 € Кол-во
  Цена за кг: 6,36 €
  Доступно: 6 шт.
 8. Alma творожный крем с кусочками шоколада 150г
  Alma творожный крем с кусочками шоколада 150г
  0,95 € Кол-во
  Цена за кг: 6,33 €
  Доступно: 7 шт.
 9. Straupes сладкий творожный крем с изюмом 200г
  Straupes сладкий творожный крем с изюмом 200г
  1,89 € Кол-во
  Цена за кг: 9,45 €
  Доступно: 2 шт.

Результаты поиска (Товары: 9) Результаты поиска Товары 9

Задать направление по убыванию
1
Information about this category
Have you ever known exactly what you want to cook but searched and searched through all of your cook books and had no luck finding that tender morsel that has been making your mouth water all day? Having to settle for something else is so disappointing isn’t it? Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time?
2
Delivery information
When it comes to cooking healthy meals for our families, there is always some degree of dissention among the ranks. The good news is that there are recipes that are very healthy but the healthy nature of these recipes is somewhat disguised. What they do not know in these instances truly should not bring harm their way (outside of allergies, which should never be ignored). Healthy cooking is often difficult as most of us do not want to spend time planning and preparing meals that our families refuse to eat. At the same time, we want our families to be healthy so we feel compelled to learn new and improved ways of cooking healthy foods for our family to enjoy (and unfortunately in some cases scorn).
View all products
3
Guarantees
Or have you been to a restaurant and fell in love with a dish or a dessert but don’t have the money to go there to enjoy it all the time? Well I have got the answer for you, and that is internet cooking recipes!
4
More additional information
One of the most prevalent illnesses today is food poisoning. It starts as a slight discomfort a few hours after eating and grows into a life- threatening episode requiring hospitalization. The most common cause are the salmonella e-coli and listeria bacteria. And, they can be common problems in the chef’s kitchen.
Up