Par mums

Lieveikals internetā NUKO.lv ir vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. NUKO.lv sortimentā ietilpst svaiga pārtika, augļi un dārzeņi, preces mazuļiem un bērniem, piedāvājumi skaistumam un veselībai, kā arī sadzīves, zoo un mājsaimniecības preces.

Šobrīd piedāvājam pārdošanā jau vairāk nekā 10 000 preču vienības no Latvijas un pasaules vadošiem ražotājiem. Turklāt NUKO.lv komanda pastāvīgi atjauno un paplašina lielveikalā piedāvāto produktu klāstu. Mēs tiecamies izvēlēties un nodrošināt klientiem iecienītākās, mīlētākās un augstākās kvalitātes preces.

NUKO.lv garantē drošu un uzticamu norēķinu par pirkumiem (un to piegādi). Tas tiek veikts sadarbībā ar mūsu uzticamiem partneriem (kurjeriem), kas nodrošina piegādes kvalitāti klientam ērtā pirkuma saņemšanas laikā.

Piedāvājot iepirkties NUKO.lv lielveikalā, mūsu mērķis ir atslogot ikvienu no ierastām iepirkšanās raizēm, atbrīvot no veikalu rindām vai ceļa mērošanas. Tāpēc vēlamies rūpēties par mūsu klientu laika ietaupīšanu un ērtībām.

NUKO.lv komanda palīdzēs Tev jebkurā neskaidrību gadījumā – vai pasūtījuma posmā vai pēc pirkuma veikšanas, ja nebūsi apmierināts ar saņemto. Lai varam pilnveidot preču piedāvājumu, mūsu darbības kvalitāti kā arī Tavas iepirkšanās ērtības un pieredzi NUKO.lv lielveikalā, raksti mums savus komentārus un atsauksmes uz nuko@nuko.lv. Mūsu draudzīgais kolektīvs atbildēs Tev ne vēlāk kā tuvākās darba dienas laikā!

Veiksmīgus pirkumus!

NUKO.lv komanda

Lūdzu, uzgaidiet...