Zandausu ģimenē aug trīs bērni, no kuriem diviem ir nepieciešama īpaša uzmanība. Viņiem ļoti nepieciešama Tava palīdzība!

Zandausu ģimenē aug trīs bērni, no kuriem diviem ir nepieciešama īpaša uzmanība. Viņiem ļoti nepieciešama Tava palīdzība!

Lieveikals internetā NuKo.lv sadarbībā ar Palidzesim.lv turpina labdarības projektu, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt. Ja tev rūp, vai tu jūti līdzi un vēlies sniegt atbalstu tiem, kam šodien klājas grūti, tu vari dalīties ar kādu no grūtībās nonākušu daudzbērnu ģimeni – aicinām tevi ziedot pārtikas un saimniecības preces ģimenēm, kam tās šobrīd ir nepieciešamas. Šoreiz stāsts ir par Zandausu ģimeni.

Zandausu ģimenē no Jūrmalas aug trīs bērni, kurus mamma audzina viena. Ikdienā mamma rūpējas par līdzcilvēkiem, strādājot par veco ļaužu aprūpētāju, bet nu pienācis laiks palīdzību lūgt arī pašai.

Jau kopš dzimšanas 11 gadus vecā meitiņa sirgst ar daudz un dažādām slimībām. Viņas pamata diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, bet papildus tai - epilepsija ar krampjiem, spastiska, izteikta tetraparēze, nieru mazspēja, gūžas subluksācija, problēmas ar kuņģi un žoklim ir vaļējs sakodiens. Meitenei kļūst vēl smagāk. Epilepsijai saasinoties, meitene miegā cieš stipras sāpes. Viņai patīk atrasties starp cilvēkiem, nopietni visu vērot un, cik vien viņas spēkos, piedalīties skolas aktivitātēs un mācību procesā.

Bet 14 gadus vecajam dēlam nesen piešķirta invaliditāte Asperegena sindroma dēļ. Tā kā slimība progresē, šobrīd tiek veiktas dažādas veselības pārbaudes, arī zēnam nepieciešama nepārtraukta pieskatīšana un aprūpe.

Liels atbalsts mammai ir vecākā meita, kura mācās par vizuālā tēla speciālistu un brīvajos brīžos palīdz, cik vien spēj.  

Papildus nepieciešamajiem ārstniecības izdevumiem ģimenei ļoti noderētu atbalsts pārtikas un saimniecības preču iegādē.

Ziedot ir vienkārši – ienāc NuKo.lv un izvēlies pārtikas produktus vai citas preces un iegādājies tās – tā var būt gan pārtika, gan kāds prieciņš bērniem.  Kā piegādes adresi atzīmē: Zandausu ģimene no Jūrmalas, Jūrmala. Visas saziedotās preces lielveikals internetā NuKo.lv  piegādās konkrētajai ģimenei. 

Kā ziedot?

1. Izvēlies preces un saliec tās preču grozā;

2. Nospied pogu PIRKT un izvēlies piegādes adresi:

3.  Izvēlies kādu no pieejamajiem piegādes laikiem un veic apmaksu! 

Labais vairo labo! Sirsnīgs paldies NuKo un visas Zandausu ģimenes vārdā!

В семье Зандаус растут трое детей, которых мама воспитывает одна. В повседневной жизни мама заботится о ближних, ухаживает за старыми людьми, но пришло время самой просить о помощи.

Уже с рождения одиннадцатилетняя дочь страдает множеством различных заболеваний, ее основной диагноз – детский церебральный паралич, помимо этого еще эпилепсия с судорогами, спастический выраженный тетрапарез, почечная недостаточность, сублюксация бедра и проблемы с желудком, открытый прикус, со временем становится все тяжелее. Эпилепсия обострилась и во сне мучают сильные боли. Девочке нравится находиться среди людей, серьезно за всем наблюдать и, насколько позволяют силы, участвовать в школьной жизни и учебном процессе.

Четырнадцатилетнему сыну недавно присвоена группа инвалидности из-за синдрома Аспергера. Так как болезнь прогрессирует, в данный момент производятся различные проверки здоровья, и сыну тоже требуется непрерывный присмотр и уход.

Большой поддержкой для мамы является старшая дочь, которая учится на специалиста визуального образа и в свободные минуты помогает, сколько может.  

Дополнительно к необходимым расходам на лечение семье очень пригодилась бы поддержка в приобретении продуктов питания и хозяйственных товаров. 

Mēs ticam, ka, ziedojot un palīdzot citiem, mēs palīdzam arī paši sev. Mēs palīdzam sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Mēs atgādinām sev, ka esam veselāki, veiksmīgāki un uzņēmīgāki, iespējams, tieši tāpēc, lai sniegtu atbalstu tiem, pret kuriem dzīve nav bijusi tik labvēlīga. Tāpēc PALĪDZĒSIM!

07/11/2018

Komentāri

Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...