Vai iespējama piegāde uz Centrāltirgus paviljona jumta?

Varbūt atceries – aprīļa beigās Ansis Klintsons un Rolands uzrīkoja neplānotu pikniku pie Anša drauga. Tā vietā, lai meklētu veikalu, viņi visu pasūtīja interneta lielveikala NuKo.lv sadaļā „piknikam”, un visu pasūtīto arī ātri vien saņēma, jo kopā ar NuKo.lv veikals ir tur, kur atrodies Tu! Tomēr Ansis līdz galam nenoticēja, ka NuKo.lv tiešām var piegādāt uz jebkuru vietu Latvijā, tādēļ Rolands piemeta pipariņu un viņam piedāvāja derības. Ja NuKo.lv preces atvedīs uz Anša izraudzīto vietu, viņam būs jāšķiras no matiem! Intriģējoši, vai ne? Skaties un uzzini, vai Ansis Klintsons joprojām nēsā savu matu rotu!

Kas tad ir tā vieta, ko izraudzījies Ansis? Neticami, vieta ir pašā Rīgas centrā – visiem pazīstamais Centrāltirgus. Protams, viss nebūt nav tik vienkārši, un vieta nav kanālmala. Ansis vēlas saņemt kafiju uz gaļas paviljona jumta, kur, turklāt, kāpnes piekļūšanai ir slēgtas. Neticami, bet savulaik, pirms Otrā pasaules kara, gaļas paviljonam produkciju piegādāja vilcieni! Abi paziņas stāv vietā, kur kādreiz uz paviljona jumta bija sliedes, un vēl joprojām redzami piegādes peroni un kravas liftu šahtas. Iespaidīga piegāde tam laikam, vai ne?

Bet, atgriežamies mūsdienās! Vai NuKo.lv tiks galā ar Anša izaicinājumu? Kā var piegādāt vietā, kurai nevar piekļūt? Vai Ansim nāksies šķirties no matiem un nodzīt tos uz nullīti, vai tomēr zaudētājs derībās būs Rolands? Skaties video un uzzini!

Video tapis sadarbībā ar  : https://fotoakademija.lv/lv/

 

 

31/05/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...