Uzlabo savas dzīves kvalitāti – sāc ar bioloģiskiem produktiem un veselīgu uzturu!

    

Svarīgi ir apzināties cik lielu lomu mūsu ikdienā spēlē veselīgs uzturs – tā ir ne tikai rūpēšanās par sevi un savu organismu, bet gan arī par dzīvesveidu. Bioloģiski tīrus produktus ieteicams lietot uzturā ikvienam jau no agras bērnības, jo bioloģiskā pārtika nodrošina vairāk vērtīgo uzturvielu un stiprina mūsu organismu.

Pēdējo gadu laikā sabiedrības interese par bioloģisku un kvalitatīvu pārtiku ir pieaugusi. Cilvēki arvien vairāk pievērš uzmanību tam, ko ēd un rūpīgāk izvēlas produktus, kurus lieto ikdienā. Arī “Rūdolfs” BIO stāsts ir aizsācies ar vēlmi piedāvāt veselīgus un dabīgas garšas produktus, kā prioritāti izmantojot Latvijas bioloģisko lauksaimniecību izejvielas. Vēlamies padarīt ikdienā lietojamos produktus veselīgākus, bez mākslīgām piedevām, vienlīdz saglabājot produkta dabīgās vērtības un bioloģiski tīras sastāvdaļas. Izstrādājot jaunas produktu līnijas ļoti lielu uzmanību pievēršam produkta sastāvam, lai tiem būtu pēc iespējas lielāka pievienotā vērtība, kā piemēram:

  • sastāvā 100% augļi;
  • C vitamīna avots;
  • šķiedrvielu avots;
  • bez pievienota cukura;
  • bez glutēna;

u.c.

Ļoti iecienīti ir jaunie “Rūdolfs” produkti BIO Kečupi – klasiskais un asais, kuru sastāvā ir 100% bioloģiskas izejvielas, nav pievienoti mākslīgi aromatizētāji, konservanti, bez cietes un glutēna. Garša tiek bagātināta ar dažādām dabīgām garšvielām un garšaugiem.

Kā arī lielu atzinību ir guvuši “Rūdolfs” BIO smūtiji, kuri sastāv tikai no belnderētiem augļiem, ogām un sulas. To sastāvam nav pievienots cukurs, piena produkti un tie nesatur glutēnu. Liela daļa šos smūtijus izvēlas kā vieglas maltītes aizstājējus, kas ir ļoti ērti steidzīgā ikdienā vai pirms vai pēc fiziskām aktivitātēm. Tas ir lielisks veids kā ātri, ērti un kompakti uzņemt augļu devu ikdienā.

Zīmols “Rūdolfs” radies pateicoties idejas autores un uzņēmuma pamatlicējas dēlam Rūdolfam, kura vārdā nosaukta gan ražotne, gan sākotnēji - bioloģisko produktu līnija bērniem. Pienākot brīdim, kad mazulis ir jāiepazīstina ar jaunu uzturu, nācās secināt, ka starp ārvalstu zīmoliem nav sastopama Latvijā ražota, ekoloģiski tīra pārtika bērniem, neskatoties uz Latvijas zemes sniegtajām veltēm un to daudzveidību. Ar vēlmi bērnam dot labāko, kvalitatīvāko un no Latvijas, ir aizsācies “Rūdolfs” stāsts. Kā piemērotāko bērnu uzturam pediatri rekomendē lietot dzīvesvietai atbilstošā ģeogrāfiskā reģiona izcelsmes pārtiku.

Latvijas bagātība ir tās zaļā zeme, tīrā un dabiskā vide. Tā ir auglīga un sniedz mums plašas lauksaimniecības iespējas un vēlāk arī darba augļu baudīšanu.

Šobrīd “Rūdolfs” kvalitāti novērtē ne tikai mazuļi, bet gan arī pieaugušie, jo produktu sortimentā ir ne tikai bērnu pārtika, bet gan arī produkti, kuri domāti ikvienam – smūtiji, kečupi, ievārījumi, biezsulas un paši jaunākie produkti – augļu un dārzeņu krēmi.

01/11/2017
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...