Svinēsim dzirkstoši!

Svinēsim dzirkstoši!

 

Tā kā Jaunā gada svinības jau ir tepat aiz stūra, visi plāno svinībām atbilstošu mielastu. Visiem skaidrs, ka svētkiem jābūt priekpilniem, dzirkstošiem un putojošiem. Mums ir veselīgs ieteikums – minerālūdens S.Pellegrino! Tas ir lielisks, slāpes veldzējošs ne tikai ikdienā, bet arī svētkos un izcils partneris ikvienai maltītei!

San Pellegrino ir pazīstamākais Itālijas minerālūdens. Tas nāk no trim avotiem, tā kopējais ieguves apjoms ir 50 000 litru stundā. Avoti atrodas stāvas dolomīta klints pakājē, augstu virs Brembanas upes, Itālijas Alpu priekškalnē, (netālu no Bergamo, apmēram septiņdesmit kilometrus ziemeļaustrumos no Milānas). Īstenais avots atrodas lielā dziļumā, apmēram 400 metru pazemē, kaļķakmens un vulkānisko iežu slāņu nosegts. Pateicoties ievērojamam dziļumam, ūdens izceļas ar savu tīrību. San Pellegrino avots ir sārmains, un ūdens nonāk virszemē ar temperatūru 27°.

 

San Pellegrino slava, ka tas dziedē gremošanas traucējumus, aknu un nieru vainas, sniedzas jau tālajā trīspadsmitajā gadsimtā. Pats Leonardo da Vinči to izmantojis ārstēšanai! 1899. gadā sākās rūpnieciskā ūdens pildīšana traukos.

Vai zinājāt, ka izvēloties šampanieti, dzirkstošo vīnu vai spēcīgu sarkanvīnu, par partneri jāņem tieši gāzēts minerālūdens S.Pellegrino? Ja baudāt baltvīnus vai kādu vieglu sarkanvīnu kā, piemēram, Pinot Noir, tad talkā nāks minerālūdens Acqua Panna. Ne velti šis pārītis ir labākais sabiedrotais restorānos visā pasaulē un to iecienījuši kā slaveni restorāni, tā zināmi šefpavāri.

S.Pellegrino novēl dzirkstošus svētkus!

 

27/12/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...