Iepazīsties ar šiem Latvijā ražotajiem produktiem, ko novērtē gardēži!

Prasīgajam pircējam vairs nudien nepietiek ar to, ka produkts ražots Latvijā – zinošie galdu klājēji raugās, ne tikai uz to, lai produkts būtu pašu zemē audzēts, lolots un pagatavots, bet arī, lai garšas ziņā tas ne kripatu neatpaliktu no citu valstu piedāvājuma.

Kad latviešiem rimusi pirmā sajūsma par ikkatru lietu vai gardumu, kas ražots tepat, mūsu mīļajā Latvijā, soli pa solim izkristalizējas pircēju visvairāk iecienītie un šefpavāru visaugstāk vērtētie produkti!

Piedāvājam Jums subjektīvu, bet nekomerciālu izlasi ar Latvijas produktiem, kurus šonedēļ vēlamies izcelt!

"Margret" brieža gaļas desa ar valriekstiem!

Attēls - ilustratīvs

"Pieredzes bagātie meistari visu gatavo pēc senām tradīcijām un rūpīgi izstrādātām receptēm," stāsta Jēkabpils gaļas nama "Margret" pārstāvji.

Uzņēmuma kūpinātava tiek kurināta ar alkšņu malku, kas dara kūpinājumus īpaši aromātiskus un garšīgus.

"Delikatešu cienītājiem noteikti jāpagaršo vītinātās gaļas un desas, to nogatavināšanai paiet pat divi mēneši," iesaka uzņēmuma pārstāvji.

Savukārt Nuko.lv bloga autori jo īpaši vēlas izcelt brieža gaļas desu ar valriekstiem! Ņam, ņam! Vari produkta sastāvdaļas aplūkot ŠEIT, un turpat arī to iegādāties!

Eko gardums - rudzu kekss ar dzērvenēm un zemesriekstiem!

Salacgrīvā ceptā garuma sastāvā ir rudzu milti, rudzu iesals, cukurs, sāls, kviešu milti, ūdens, rapšu eļļa, saldais krējums, olas, cepamais pulveris, zemesrieksti, un žāvētas dzērvenes. Sastāvdaļas atbilst tam, lai šī "ņamma" iegūtu eko pārtikas statusu. 

Nuko.lv bloga autori iesaka - mums garšoja!

Gardo eko keksu pērc ŠEIT! 

Savukārt vairāk eko pārtikas produktu atradīsi ŠEIT!

Jā, tas ir Latvijā iegūts kaviārs!

SIA "Sudrablīnis" kaviārs jeb foreļu ikri iegūti tepat, Latvijā, turklāt, saņemot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu, uzņēmums piedalījies vairākās starptautiskās pārtikas izstādēs.

Starp citu, kaviāru var ēst ne tikai uz maizītēm un pildītām olām, bet arī pievienot to salātos vai kā izsmalcinātu piedevu kartupeļu pankūkām! Pamēģini kādu no šiem ieteikumiem - nenožēlosi! 

Pērc Latvijas kaviāru ŠEIT!

"Gardu muti" aroniju zelteris

"Arī šis ir stāsts par bērnības garšu atgriešanos, aizstājot ierastos dzirkstošos dzērienus ar veselīgu, dabīgu un gardu spirdzinājumu,"- izrādās, ka SIA "Valmiermuižas alus" ne tikai brūvē miestiņu, bet arī piedāvā veldzēties ar zelteriem! 

"Latvijas zemes briedinātu aroniju sula kopā ar mūsu īpašo akas ūdeni būs lielisks veldzējums ikvienam," tā par savu produktu stāsta paši tā darinātāji.

Nuko.lv bloga rakstītāji atzīst - nav obligāti jāgaida vasara, šāds zelteris lieliski noder kā alternatīva viesībās, kad citi dzer alkoholiskus kokteiļus vai malko vīnu, bet Tev dažādu iemeslu dēļ jāpieturas pie bezalkoholiskām alternatīvām.

Aplūko sastāvdaļas detalizētāk un pērc gardo zelteri ŠEIT!

"Rūdolfs" dabīgie biezenīši

Pēdējo gadu laikā sabiedrības interese par bioloģisku un kvalitatīvu pārtiku ir pieaugusi. Cilvēki arvien vairāk pievērš uzmanību tam, ko ēd un rūpīgāk izvēlas produktus, kurus lieto ikdienā. Arī “Rūdolfs” BIO stāsts ir aizsācies ar vēlmi piedāvāt veselīgus un dabīgas garšas produktus, kā prioritāti izmantojot Latvijas bioloģisko lauksaimniecību izejvielas. Vēlamies padarīt ikdienā lietojamos produktus veselīgākus, bez mākslīgām piedevām, vienlīdz saglabājot produkta dabīgās vērtības un bioloģiski tīras sastāvdaļas. Vairāk par "Rūdolfs" biezeņiem lasi ŠEIT! 

"Delikanto" brieža gaļas un pīļu aknu pastētes!

Pastēšu ražotājs “Delikanto” ir ģimenes uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes briežu gaļas produktus un delikateses.

“Tā kā saimniekojam paši savā briežu dārzā, tad kā galvenais “stūrakmens” kvalitātei un līdz ar to - nepārprotami arī garšai - ir briežu gaļas produkti,  ko piedāvājam pircējiem, Taču, sekojot mūsu filzofoijai, esam papildinājuši sortimentu ar citu gaļas produktu delikatesēm,” par pašu ražotajiem gardumiem blogam Nuko.lv jau iepriekš stāstīja “Delikanto”vadītājs Uģis Kārkliņš.

Viņa delikatešu uzņēmumā briežu gaļas produktiem sortimentā klāt nākušas pīļu aknu pastētes un truša aknu pastētes. Vairāk lasi ŠEIT!  Pastētes vari nopirkt ŠEIT!

Seko līdzi Nuko.lv blogam! Mēs turpināsim stāstīt par pašmāju ražotājiem un viņu gardajiem produktiem!

Visu Latvijas produktu piedāvājumu, ko vari viegli nopirkt interneta lielveikalā Nuko.lv, aplūko ŠEIT!

06/02/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...