Sniedz palīdzības roku - dalies ar kādu grūtībās nonākušu daudzbērnu ģimeni!

 

''Klausies, kā pasaulē klusi cilvēks pēc cilvēka sauc.'' (I. Ziedonis)

Neskatoties uz to, vai labdarības pasākums veltīts sabiedrības informēšanai par konkrētu mērķi, līdzekļu vākšanai vai sapņa atdzīvināšanai, tiem visiem ir viens mērķis – pasniegt roku grūtībās nonākušajiem.

Lieveikals internetā NuKo.lv sadarbībā ar Palidzesim.lv turpina labdarības projektu. Ja Tev rūp vai Tu jūti līdzi un vēlies sniegt atbalstu tiem, kam šodien klājas grūti, Tu vari dalīties ar kādu no grūtībās nonākušu daudzbērnu ģimeni – aicinām Tevi ziedot pārtikas un saimniecības preces ģimenēm, kam tās šobrīd ir nepieciešamas. 

Ziedot ir vienkārši – ienāc NuKo.lv un izvēlies pārtikas produktus vai citas preces un iegādājies tās – ne vienmēr tie būs kartupeļi vai desas luņķi, jo šajās ģimenēs aug bērni, kam nepieciešams arī kāds prieciņš, attīstoša rotaļlieta vai dāvana dzimšanas dienā! Piedalies pārtikas un saimniecības preču groza piepildīšanā konkrētai ģimenei, palīdzot ar to, kas viņiem visvairāk nepieciešams. Visas saziedotās preces lielveikals internetā NuKo.lv  piegādās konkrētajai ģimenei.

Jums ir iespēja palīdzēt Kuldīgā dzīvojošai ģimenei, kurā mamma savus 3 bērnus audzina viena. Vecākajiem bērniem tētis ir miris, bet ar meitas tēti laulība tikko šķirta.  Līdz šim mamma cīnījusies saviem spēkiem un palīdzību nav lūgusi,  cenšoties uzturēt ģimeni un viena pati rūpējoties  par bērniem. Šobrīd mamma algotu darbu nestrādā, laiku veltot rūpēs par bērniem, kā arī saviem hobijiem: pērļošanai un filcēšanai. Lielākais dēls, lolojot cerības iegūt augstāko izglītību,  nupat iestājies akadēmijā. Lai apmaksātu kaut daļu mācību izdevumu, puika vasaras mēnešos strādā, bet brīvajos brīžos nodarbojas ar kikboksu  un ir junioru komandas izlasē. Četrpadsmitgadīgajam dēlam ļoti patīk dažādi sporta veidi un un labprāt apmeklē vizuāli plastiskās mākslas nodarbības. Bet meitiņa un brāļu luteklīte šogad sāks skolas gaitas, kur turpinās attīstīt savus talantus zīmēšanā, dziedāšanā un dejošanā.

Palīdzēsim Signei un viņas bērniem kaut uz mirkli aizmirst par ikdienas rūpēm, sarūpējot pārtikas krājumus!

Mēs ticam, ka, ziedojot un palīdzot citiem, mēs palīdzam arī paši sev. Mēs palīdzam sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Mēs atgādinām sev, ka esam veselāki, veiksmīgāki un uzņēmīgāki, iespējams, tieši tāpēc, lai sniegtu atbalstu tiem, pret kuriem dzīve nav bijusi tik labvēlīga. Tāpēc PALĪDZĒSIM!

Kā ziedot?

1. Izvēlies preces un saliec tās preču grozā;

2. Nospied pogu PIRKT un izvēlies piegādes adresi:

3.  Izvēlies kādu no pieejamajiem piegādes laikiem un veic apmaksu! 

SIRSNĪGS PALDIES VISAS ĢIMENES VĀRDĀ!

Просим помочь живущей в Кулдиге семье, в которой мама одна растит 3 детей. Отец старших детей умер, а с отцом дочери брак только что расторгнут. До этого мама боролась своими силами и не просила о помощи, стараясь содержать семью и одной заботиться о детях. В данный момент мама не состоит в трудовых отношениях, посвящая время заботе о детях, а также своим хобби – плетению из бисера и фильцеванию. 

Старший сын, в надежде получить высшее образование, только что поступил в академию. Чтобы оплатить хотя бы часть расходов на обучение, в летние месяцы юноша работает, а в свободное время занимается кикбоксингом и входит в состав сборной юниоров. 

Четырнадцатилетнему сыну очень нравятся различные виды спорта и он с удовольствием посещает занятия по визуальному и пластическому искусству. 

Ну а доченька и любимица братьев в этом году пойдет в школу, где продолжит развивать свои таланты в рисовании, пении и танцах. 

Поможем Сигне и ее детям хотя бы на мгновение забыть о повседневных заботах, обеспечив запасы продуктов!

 

 

 

30/10/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...