SanPellegrino limonādes bērnu Adventes zeķēs!

SanPellegrino limonādes bērnu Adventes zeķēs!

 

Droši vien ne vienam vien vecākam jāizdomā vismaz 24 dažādi kārumi, iepriecinājumi mazajiem Ziemassvētku gaidītājiem. Saprotams, ka mēs visi gribētu, lai bērni ar sajūsmu gaida burkānus, ābolus vai kāļus, kas savu reizi tiešām arī der, bet laikam visu Adventes laiku ar tiem cauri netiksim.

Mūsuprāt, šī Ziemassvētku gaidīšana ar aizgūto zeķē likšanas ideju nemaz arī nav tik peļama, jo bērni mācās gatavoties, skaitīt un gaidīt.

Ziemassvētkos dažādu našķu baudīšana ir diezgan neizbēgama un, šķiet, arī pašsaprotama. Mēs tomēr jums iesakām  izvēlēties tādus, kas ir ar samazinātu cukura daudzumu, taču ne mazāk gardi!

Mums ir vēl viena alternatīva sulai un minerālūdenim ar samazinātu cukura daudzumu. Un tās ir itāļu SanPellegrino limonādes! Limonādes nopērkamas 0,2cl stikla pudelēs, kā arī ērtās 0,33cl skārdenēs. Limonādēm ir dažādas garšas – apelsīnu, sarkano apelsīnu, citronu un citas. Bet pats pievilcīgākais ir limonādes ideja: tās gatavotas no augļu sulas un S.Pellegrino minerālūdens. Ražotājs SanPellegrino aktīvi seko vispasaules veselības tendencēm un ir ievērojami samazinājis cukuru daudzumu limonādēs, tāpēc šobrīd tā ir laba alternatīva lielu daudzumu saturošajiem gāzētajiem dzērieniem.

 

 

 

SanPellegrino limonādes nopērkamas arī NuKo veikalā .

Raksts tapis sadarbībā ar SanPellegrino!

30/11/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...