Sākusies pieteikšanās “NuKo.lv Sieviešu rallijam”

2019. gadā dāmas sagaida pilnīgi jauns rallijs, kurš atšķirsies no iepriekšējiem ar daudziem jauninājumiem. Pirmkārt, komandām nebūs konkrētas starta vietas. Noteiktā laikā mobilajā lietotnē tiks atklāta Rīgas un tās apkārtnes karte, kurā būs atzīmētas spēles uzdevumu vietas, un komandas varēs sākt piedzīvojumu no sev izdevīgākās vietas, taktiski plānojot maršrutu tā, lai, iekļaujoties spēles laikā, iegūtu pēc iespējas vairāk punktu. Otrkārt, spēle notiks tikai elektroniskā veidā, nepārskatāmas papīru kaudzes un izplānoti maršruti paliks pagātnē. Vakara noslēgumā dāmas tiks gaidītas uz oficiālo rallija apbalvošanas ceremoniju modes un izklaides centrā “Riga Plaza”, kur tiks godinātas un apbalvotas veiklākās, atjautīgākās, košākās un oriģinālākās.

Sieviešu rallijam, tāpat kā lielai daļai skaistā dzimuma pārstāvēm, nepatīk izpaust savu vecumu, tāpēc arī “NuKo.lv Sieviešu rallijs” 2019. gadā sāks savu atskaiti no viens. Iesoļojot nākamajā gadu desmitā, ir vērtīgi pārdomāt pagājušo un izplānot nākamo tā, lai neiestātos dīkstāve.

Pirmajā “NuKo.lv Sieviešu rallijā” plānots uzņemt 600 ekipāžas četros pieteikšanās periodos, lai nodrošinātu veiksmīgu komunikāciju ar visām komandām, palīdzot iejusties jaunajā spēlē. Pirmā reģistrācija tiks aizvērta brīdī, kad būs pieteiktas 160 ekipāžas. Vienā komandā oficiāli reģistrēt varēs līdz četrām daiļā dzimuma pārstāvēm, bet pasākuma dienā automašīnā drīkstēs atrasties tik dāmas, cik to ļauj sēdvietu skaits, kas norādīts transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā. Turpmākās reģistrācijas plānotas novembrī, janvārī un februārī, kuru datumi tiks precizēti, noslēdzoties pirmajam reģistrācijas periodam.

 

Lai iedrošinātu dāmas nebaidīties no “NuKo.lv Sieviešu rallijs” jaunā formāta, aptuveni mēnesi pirms pasākuma būs iespēja piedalīties simboliskā izmēģinājuma braucienā, kurā reģistrētās komandas  varēs iepazīties un aprast ar jauno aplikāciju, kā arī noskaidrot sev interesējošos jautājumus par to.

 

Reģistrēties un uzzināt jaunāko informāciju par “NuKo.lv Sieviešu rallijs 2019” iespējams www.nukosieviesurallijs.com

27/10/2018

Komentāri

 • Ārija Grišāne-Ozoliņa
  Ārija Grišāne-Ozoliņa 27/10/2018 at 19:04

  Vai tika sasniegts Biznesa rekords 2017 . gadā ?
  Piedalījāmies, bet informāciju nekur neatradu.
  Paldies par atbildi.
  Domāju, ka interesanti, kad brauks, tad varēs saprast.
  Paldies visiem, kas piedalījās iepriekšējo ralliju sagatavošanā.

  Atbildēt
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...