Piedalies NuKo.lv Sieviešu rallijā 2019 un sniedz atbalstu jaunietēm un jaunajām māmiņām no sociāli mazaizsargātajām grupām.

Piedalies NuKo.lv Sieviešu rallijā 2019 un sniedz atbalstu jaunietēm un jaunajām māmiņām no sociāli mazaizsargātajām grupām.

 

Aicinām „Sieviešu dienas rallija'' dalībnieces iesaistīties labo darbu veikšanā un atbalstīt jaunietes un jaunās māmiņas no sociāli mazaizsargātām grupām – „Mācīt sievietēm būt sievietēm!”. NuKo.lv Sieviešu rallija organizatori sākuši sadarbību ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv”, ziedojot vienu eiro no katras komandas dalības maksas ar mērķi izglītot jaunas meitenes no sociāli mazaizsargātām grupām.

Uz šo brīdi „Palīdzēsim.lv” redzeslokā ir aptuveni 50 jaunas meitenes, kurām nav iespēju ģimenē uzzināt visas sieviešu lietas, tās viņām jāizzina pašām, kas ne vienmēr beidzas veiksmīgi.

Katra komanda ar savu dalību „NuKo.lv Sieviešu rallijā 2019” sniegs atbalstu jaunietēm un jaunajām māmiņām no sociāli mazaizsargātajām grupām, nodrošinot izglītības programmu, kuras ietvaros tiks mācītas tādas lietas kā sociālās un komunikācijas prasmes, drošas dzimumattiecības, veselīgs un sportisks dzīves veids, psihologa vai cita nepieciešamā speciālista konsultācijas, stilista un vizāžista konsultācijas, radošās nodarbības, savu talantu apzināšanās un izkopšanas nodarbības  un daudzas citas prasmes, par kurām meitenes ikdienā pat nenojauš. Papildus spēles komandas pasākuma dienā tiks aicinātas ziedot sievišķīgus niekus, kas iepriecinās jaunās meitenes. 

Piedalīties šajā akcijā vari, piesakoties „NuKo.lv Sieviešu rallijam”, kurš 2019. gada 9. martā pulcēs radošākās un piedzīvojumu kārākās daiļā dzimuma pārstāves aizrautīgā autobraukšanas piedzīvojumā, kas ieguvis pavisam jaunu veidolu. Dāmas sagaida pilnīgi jauns rallijs, kurš atšķirsies no iepriekšējiem. Komandām nebūs konkrētas starta vietas.

Spēle notiks elektroniskā veidā - noteiktā laikā mobilajā lietotnē tiks atklāta Rīgas un tās apkārtnes karte, kurā būs atzīmētas spēles uzdevumu vietas, un komandas varēs sākt piedzīvojumu no sev izdevīgākās vietas, taktiski plānojot maršrutu tā, lai, iekļaujoties spēles laikā, iegūtu pēc iespējas vairāk punktu. Vakara noslēgumā dāmas tiks gaidītas uz oficiālo rallija apbalvošanas ceremoniju modes un izklaides centrā “Riga Plaza”, kur tiks godinātas un apbalvotas veiklākās, atjautīgākās, košākās un oriģinālākās. Vienā komandā oficiāli reģistrēt var līdz četrām daiļā dzimuma pārstāvēm, bet pasākuma dienā automašīnā drīkstēs atrasties tik dāmas, cik to ļauj sēdvietu skaits, kas norādīts transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā.

Lai iedrošinātu dāmas nebaidīties no rallija jaunā formāta, aptuveni mēnesi pirms pasākuma būs iespēja piedalīties simboliskā izmēģinājuma braucienā, kurā reģistrētās komandas  varēs iepazīties un aprast ar jauno aplikāciju, kā arī noskaidrot sev interesējošos jautājumus par to.

 Rādot pozitīvu piemēru un mērķi, uz ko tiekties, ir jādod makšķere, nevis zivs!

Reģistrēties un uzzināt jaunāko informāciju par NuKo.lv Sieviešu rallijs 2019” iespējams www.nukosieviesurallijs.com

 

26/11/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...