Pērc divus autiņbiksīšu iepakojumus "Huggies Elite Soft", dāvanā saņem "SPLAT" zobupastu un birstīti

Pērc divus autiņbiksīšu iepakojumus "Huggies Elite Soft", dāvanā saņem "SPLAT" zobupastu un birstīti

Vecākiem ir ļoti būtiski bērnu radināt pie zobu tīrīšanas jau no mazotnes. Rūpējoties par jūsu bērnu zobu higiēnu, lielveikals internetā NuKo.lv piedāvā lielisku iespēju – iegādājies divus iepakojumus “Huggies Elite Soft” autiņbiksītes un saņem dāvanā “SPLAT” zobupastu un zobubirsti.

"Huggies Elite Soft" autiņbiksītes ir veidotas no unikāliem, mīkstiem un elpojošiem materiāliem. Autiņbiksīšu ārējais slānis satur 100% dabīgu kokvilnu, padarot tās jo īpaši maigas un mīkstas. Tās izgatavotas no materiāliem ar mikroporām, kas ļauj ādai elpot. Vecākiem dzīvi ievērojami atvieglos uz autiņbiksītēm esošais indikators, kas norāda, ja bērns biksītes ir saslapinājis.

Iepazīsties ar citu mammu pieredzi un uzzini, kāpēc "Huggies Elite Soft" ir labākā izvēle tavam mazulim!

Zobupasta “SPLAT” ir dabīga un droša - norīšanas gadījumā tā pilnīgi aizsargās pret kariesu, intensīvi stiprinās emalju, rūpēsies par smaganām un samazinās jūtīgumu pie pirmo zobu šķelšanās. Efektivitāte ir klīniski pierādīta. Unikāla, mīksta tīroša bāze, kas ir tuva zobu emaljas sastāvam (kalcija fosfāta dihidrāts) noņem zobu aplikumu, attīra bērnu zobu emalju, nebojājot to.

Kā pareizi rūpēties par bērna zobiņiem?

Ikviens zobārsts uzsvērs, ka svarīgi ir rūpēties par bērnu zobu veselību jau no mazotnes, kad izšķīlušies pirmie zobiņi, t.i. aptuveni 6 mēnešu vecumā. 

Ja mazuļa mutes dobums netiek kopts savlaicīgi, tajā veidojas baktērijas un, parādoties pirmajiem zobiem, jau ir baktērijām pietiekami labvēlīga vide, lai rastos kariess.  

Gluži tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem zobi ir jātīra vismaz divas reizes dienā – pēc brokastīm un pēc vakariņām. 

Protams, vecākiem ir svarīgi kontrolēt cukura daudzumu pārtikā, tomēr bērni ir saldummīļi un mēdz uzturā lietot, piemēram, saldinātus dzērienus. Vecākiem būtu jāradina savas atvases pēc pastiprināta cukura lietošanas izskalot muti ar ūdeni!

Soli pa solim

Pirms zobu tīrīšanas izskalo zobu suku, lai attīrītu to no mikrobiem.

Lieto zobu pastu. No 6 mēn. līdz 3 gadu vecumam – rīsa grauda lielumā, bet no 3 gadu vecuma – zirņa lielumā.

Novieto zobu suku 45° leņķī pret zoba priekšējo virsmu.

Augšējos zobiņus tīra, virzot birstīti no smaganām uz leju, savukārt apakšējos zobus – virzot birstīti no apakšas uz augšu.

Zobu kožamās virsmas jātīra ar horizontālām kustībām, virzoties uz priekšu un atpakaļ.

Ieteicamais zobu tīrīšanas laiks – divas minūtes vai arī katru zobiņu notīrot ar piecām līdz desmit kustībām – košļājamo virsmu, zoba ārpusi un iekšpusi.

Produkti, kas patīk un nepatīk zobiņiem

Patīk: ūdens, piens, āboli, banāni, olas, biezpiens, burkāni, kāposti, rieksti, pilngraudu makaroni, rīsi

Nepatīk: saldumi – konfektes, cepumi, saldējums, kūkas. Baltmaize, čipsi, limonādes, sulas.

Mīļie vecāki, tieši jūs esat vislabākais piemērs saviem bērniem – padariet zobu tīrīšanu par tradīciju, dariet to kopā, spoguļa priekšā, lai bērns redz visu, kas notiek viņa mutē!

02/01/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...