Pansionāta "Liepa" iemītnieki ļoti vēlas Ziemassvētkos saņemt kādu dāvaniņu. Sarūpēsim to kopā!

Pansionāta "Liepa" iemītnieki ļoti vēlas Ziemassvētkos saņemt kādu dāvaniņu. Sarūpēsim to kopā!

Sociālās aprūpes centrs “Liepa” un dienas aprūpes centrs nodarbojas ar sociālo pakalpojumu sniegšanu pensijas vecuma personām. Šī ir bezpeļņas organizācija, kura laiku pa laikam saņem valsts un komercstruktūru atbalstu, bet ar to ir par maz un biedrība ir ļoti pateicīga par jebkuru atrasto iespēju sniegt materiālu, morālu, garīgu vai brīvprātīgā darba atbalstu centram un tā iedzīvotājiem. Ar lielveikala NuKo.lv starpniecību arī tev ir iespēja palīdzēt!

Pansionātā dzīvo 155 seniori, savukārt dienas aprūpes centru apmeklē 20 cilvēki. Starp tiem ir I un II grupas invalīdi, sociāli nenodrošināti cilvēki, bezpajumtnieki, cilvēki ar psihiskām nosliecēm, cilvēki bez ģimenēm un bez ģimenes atbalsta.

Biedrība ir ļoti pateicīga par jebkuru atrasto iespēju sniegt materiālu, morālu, garīgu vai brīvprātīgā darba atbalstu centram un tā iedzīvotājiem. Tieši tavs atbalsts viņiem nozīmē ļoti daudz. Ja vēlies palīdzēt pansionāta iemītniekiem un iepriecināt viņus ar Ziemassvētku dāvaniņām, to var izdarīt lielveikalā internetā NuKo.lv! 

Ziedot ir vienkārši – ienāc NuKo.lv, piepildi grozu ar pārtiku vai precēm, kas nepieciešamas pansionātā mītošajiem cilvēkiem, iegādājies tās un kā piegādes adresi atzīmē:  Sociālās aprūpes centrs ''Liepa'', Rīga. Visas saziedotās preces lielveikals internetā NuKo.lv piegādās sociālās aprūpes centram “Liepa”.

Kā ziedot?

1. Izvēlies preces un saliec tās preču grozā.

2. Nospied pogu PIRKT un izvēlies piegādes adresi:

 

3.  Izvēlies kādu no pieejamajiem piegādes laikiem un veic apmaksu! 

Lūk, pēc kā ļoti kāro pansionāta iemītnieki: 
*saldumi
* sejas un roku krēmi (senioriem ļoti patīk mūsu pašu "Dzintars") 
* higiēnas lietas (šampūni, dušas želejas, ziepes, dezodoranti)
* dvieļi, pledi
* čības
* galda spēles
* dažādi piederumi rokdarbiem - zīmuļi, pildspalvas, otas, līmes, krāsas, papīrs
* piezīmju blociņi
* pieaugušo autiņbiksītes (M, L, XL)
* dāvanu maisiņi

Aicinām iepriecināt seniorus arī ar citām precēm, piemēram, pārtiku un saimniecības precēm šajā gada visaukstākajā laikā un atgādināsim, ka viņi nav vieni! 

Pateicamies par informatīvo atbalstu mūsu draugam - Rīga TV24.

21/11/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...