Panna, konfektes vai relaksējošs vakars? Ansis Klinstons meklē dāvanu sieviņai 8. martā

 

Kāda svarīga diena sirdsdāmai, taču aiz loga jau tumšs, veikali jau ciet un iespējas iegādāties dāvanu daiļajai būtnei sarukusi līdz minimumam... Tieši šādā situācijā nevilšus nonācis TV raidījumu vadītājs Ansis Klinstons. Viņam saglābt situāciju palīdzēja Rolands no NuKo.lv, taču - vai tas izdevās? Lasi tālāk un skaties video!

Doties mājās 8. martā bez dāvanas un sirdsdāmai atzīties, ka svarīgā diena piemirsta – ai, ai, ai – tas pavisam noteikti nav risinājums ar laimīgām beigām. To itin labi saprot arī Ansis, kurš gatavs darīt visu, lai šādu scenārija īstenošanos nepieļautu dzīvē. Tādēļ viņš vēl cer pēdējā brīdī pagūt apmeklēt kādu lielveikalu. Sak, gan jau tur kaut kas labs atradīsies – jālūdz kolēģim viņu “piesegt” uz kādām divām stundiņām, lai var pagūt aizbraukt uz veikalu, dāvanu izvēlēties un iegādāties.

Labi, ka Anša birojā atrodas kāda saprāta balss, kas nosūta apņēmīgo vīrieti pie Rolanda, lai Ansim visa diena nav jāpavada skraidot pa veikaliem. Redz, un šajā brīdī situācija sāk manāmi uzlaboties un drūmie rūpju mākoņi izklīst! Taču - vai tiešām, saliekot galvas kopā, abiem vīriešiem nāks prātā kāda ģeniāla ideja, ko tieši uzdāvināt Anša sievai Montai svētkos?

Iepirkšanās internetā - sūtījumu saņem jau tajā pašā dienā

“Es domāju, ka mums nekur nav jābrauc!” – Ansi mierina Rolands. Viņš piedāvā ielūkoties mājaslapā NuKo.lv, kur atrodams pilnīgi viss, kas lielveikalā! “Bet zini, man to dāvanu vajag jau šodien!” bažījas Ansis. Arī šeit Rolandam ir mierinājuma vārdi –

pasūtot preci portālā NuKo.lv dāvanu varēs saņemt jau tajā pašā dienā, kaut vai vairākas reizes dienā – no rīta, pusdienas laikā un vēl vakarā! NuKo.lv, sadarbojoties ar Omniva kurejriem, sūtījumus piegādā ik pēc trīs stundām, turklāt piegādes veic visā Latvijā bez maksas.

“Tad jau varēs dāvanu piegādāt arī uz Smilteni sievasmātei?” pārvaicā TV raidījumu vadītājs? Bet protams!

"Džeki parasti dāvina pannas..."

Preču klāsts portālā NuKo.lv ir plašs – sākot no pārtikas un precēm bērniem, līdz pat lietām skaistumam vai mājas soļa uzlabošanai. “Hmm... džeki bieži dāvina pannas...” dāvanas variantu iesaka Rolands. Vai šis ieteikums izrādīsies veiksmīgs? Ansis piekrīt Rolanda pamudinājumam un iegādājas Pyrex pannu ar vāku Gusto. Pāris klikšķi un panna tiek nopirkta un jau pavisam drīz Anša sieviņai Montai uz darbu piegādā dāvanu. Monta aplūko pannu, taču šāda dāvana svētkos viņu it nemaz neapmierina. Izskatās, ka džeki šoreiz ir nošāvuši greizi...

Dublis Nr.2 – puiši pasūta kaut ko garšīgu

Saprotot, ka panna – lai arī ļoti praktiska dāvana – šoreiz nebūs tā labākā izvēle, Ansis un Rolands atkal liek  galvas kopā un nolemj Montai nosūtīt kaut ko dvēselei – tātad kaut ko gardu!

Pārtikas sadaļā vien jāatrod, kur var iegādāties konfekšu kārbas, tiek izvēlētas gardās un glīti noformētas Merci konfektes. Ansis e-pastā saņem apstiprinājumu, ka sūtījums piegādāts Montai, taču no pašas sieviņas nav nekādas vēsts. Kas tad nu? Vai tiešām Montai dāvana nepatika? Izrādās, ka patika gan, tikai viņai šķita, ka dāvinātājs ir kāds kolēģis. Noskaties video un pasmaidi!

Trešais mēģinājums – Ansis mēģina “izlīdzināt” pannas dāvināšanu

Saprotot, ka situācija pavisam noteikti ir jāglābj, Ansis nolemj tā: ar trešo piegājienu viņš uzdāvinās sieviņai aromātiskās Kaleda burbuļbumbas, un kamēr viņa relaksēsies vannā, uz paša uzdāvinātās pannas Ansis pats pagatavos vakariņas cerībā mīkstināt vainu, ko radījusi šī praktiskā dāvana. Vai tiešām izdevās? Skaties video augstāk!

 

 

07/03/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...