Paņem visus ieguvumus – apņemies kļūt veselīgāka, skaistāka un vairāk ceļot, ēd gardus produktus un - laimē balvas!

Paņem visus ieguvumus – apņemies kļūt veselīgāka, skaistāka un vairāk ceļot, ēd gardus produktus un - laimē balvas!

 

Pavasarim un plāno drēbju sezonai jau teju klauvējot pie durvīm, gardo un veselīgo jogurtu “Activia” ražotājs Tevi vēlas iedvesmot - sāc veselīgu dzīvesveidu jau tagad! Sāc ar mazumiņu, ēd gardos “Activia” produktus, un piedalies loterijā, kuras galvenās balvas ir Nometne Dievietēm Spānijā, Dāvanu kartes no Douglas vai Garmin VIVO Move viedpulksteņi!

Vai Tu jaunajā gadā vēlies vairāk rūpēties par sevi un izcelt savu dabisko skaistumu vēl vairāk un pārliecinošāk? Piedaloties loterijā, viena no "Activia" balvām ir veikala "Douglas" dāvanu kartes 100 eiro vērtībā. Turklāt kopumā tiks izlozētas desmit šādas dāvanu kartes. Tapsim skaistākas!

Savukārt, ja gribi, lai jaunais gads Tev nes vairāk aktīvas atpūtas, tai Tevi noteikti varēs motivēt jaunais, stilīgais un praktiskais "Garmin VIVO Move" viedpulkstenis! Kopumā tiks izlozēti  četri šādi pulksteņi.

Un... ja Tava šā gada lielākā vēlme ir vairāk ceļot, Tev noteikti piestāvēs iespēja doties uz Nometni Dievietēm, kas notiks Spānijā! Izklausās labi, vai ne?

Activia produkti - ne tikai garšīgi, tie ir arī veselīgi!

Jogurts ar zemenēm, banāniem vai persikiem un musli - "Activia" jogurtu garšas ir ļoti dažādas, taču tiem visiem ir kāds vienojošais faktors - tie rūpēsies par Tavu iekšējo labsajūtu. Ielūkojies - Tu vari kļūt skaistāka un aktīvāka, ēdot garšīgi!

Kas Tev jādara?

Lai veicas!

Reģistrācijas periods 07.01.2019–17.02.2019. Loterijas periods 07.01.2019–18.02.2019. Loterijas atļaujas numurs: 5500.

07/02/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...