NuKo.lv derības - vai NuKo.lv piegādās preces Ansim ūdens dzelmē?

Esam atpakaļ pie kā aizraujoša – pie derībām, ko savā starpā piknika laikā noslēdza Rolands un Ansis Klintsons. Ansis neticēja, ka NuKo.lv piegādā pirkumus jebkurā vietā Latvijā, bet Rolands bija gatavs pierādīt pretējo, jo kopā ar NuKo.lv veikals ir tur, kur atrodies Tu. Atgādinām, ka zaudējuma gadījumā Ansis paliek bez matu rotas. Pirms neilga laika Ansis jau vienreiz zaudēja derības – NuKo.lv viņam piegādāja kafiju uz slēgta Centrāltirgus paviljona jumta. Tiesa, toreiz Ansis izspruka cauri sveikā, jo atgādātajam matu trimmerim nebija uzlādēta baterija, tādēļ Rolands no NuKo.lv nolēma dot Ansim vēl vienu iespēju. Vai Ansis būs atradis tādu vietu, kur NuKo.lv nevarēs nogādāt preces? Vai viņam vēl būs ko saķemmēt nākošajā rītā, vai par frizūru kādu laiku uztraukties vairs nevajadzēs?

Lai vinnētu derības, Ansis saticis instruktoru Valteru no daivings.lv. Kā jau vari nojaust, Ansis izgudrojis ko viltīgu – viņš nolēmis paslēpties zem ūdens, lai būtu drošs par viņam veiksmīgu iznākumu. Valters Ansim pastāstīs un parādīs svarīgāko, kas jāzina, pirms doties dzelmē. Kā Tev šķiet, cik kilogramus smagu jostu ap vidukli liek ūdenslīdēji? Tātad – tērps virsū, skābekļa balons mugurā, nirēja brilles virsū un dzelmē iekšā! Stop! Vēl tikai jāņem rokās telefons un jāpasūta Donat Mg minerālūdens interneta lielveikalā NuKo.lv.

Kurjers, piebraucis pie Slokas karjerām, ir nedaudz apjucis. Bet tas taču nebūtu NuKo.lv, ja problēmai netiktu atrasts risinājums. Skaties video un uzzini, vai un kā NuKo.lv piegādāja Donat Mg minerālūdeni Ansim!

Atceries - ja dodies uz savām vasaras mājām, uzrīko neplānotu pikniku zaļumos, vai arī vēlies saņemt preces kempingā vai citā vietā, kur esi apmeties – ar NuKo.lv veikals brauc Tev līdzi!

 

 

 

 

 

07/06/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...