''Nu ko, gatavosim!''raidījumā - Latvijas kino sensācijas Harijs un Duļķis!

Šoreiz ''krimināli'' labs raidījums!:) Nu tiešām! Savas kulinārās prasmes demonstrēs Latvijas kino sensācijas – kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” Harija un Dulķa atveidotāji.

Andris Daugaviņš ir Latvijas kino sensācijas – kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” – viens no galvenajiem aktieriem. Par filmā atveidotā Harija Kuharjonoka tēlu Andris ieguva Nacionālo kino balvu „Lielais Kristaps” kategorijā „Labākais aktieris otrā plāna lomā”. Un patiesībā Daugaviņš nemaz nav aktieris. Viņš ir jurists un aizrautīgs autosportists. Andris atklāj, ka filmai pieteicies gluži nejauši: „Esmu diezgan liels avantūrists. Man patīk mesties piedzīvojumos, un šis bija viens no tiem.''

Andris kā komandas cīņasbiedru uzaicinājis savu dēlu Kristapu. 

Māris Mičerevskis ir latviešu rakstnieks, publicists, vēsturnieks, uzņēmējs un politiķis. Sarakstījis bērnu grāmatu "Septiņas dienas Miltiņu karaļvalstī". Publicējis vairākus rakstus par etnogrāfiju Latvijas avīzē. Valdes loceklis Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrībā. Partijā "Latvijas attīstībai" ieņem valdes locekļa amatu un 2017. gadā ievēlēts Rīgas domē. Māris sabiedrībā plašāku atpazīstamību ieguva pēc filmas “Kriminālās ekselences fonds” spilgti atveidotā žuļika Duļķa tēla.

Mārim palīdzēs Māra labākā draudzene Anna Pūgule.

1. Sastāvdaļas

3 gab. vistas stilbiņi

1 gab. ķiploka daiviņa

1 gab. mandarīns

ingvers

1 ēd. k. medus

40 g Briseles kāposti

40 g cukurzirņi

1 gab. timiāna zariņš

50 g dīgsti

šķipsniņa sāls

šķipsniņa pipari

eļļa cepšanai


2.Sastāvdaļas
  

70 g saldais krējums

70 g svaigais siers

50 g cukurs

1 gab. citrons

20 g karameļu popkorns

60 g veselības dzēriens

Produktu sarakstu sagatavoja ''Mālpils Muižas'' šefpavāre Aija Gabrāne un Anete Straume

09/03/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...