''Nu ko, gatavosim!'' virtuvē Okartes skatuves absolventi Kašers un Pāže – un šovs var atkal sākties!

"Nu ko, gatavosim!" 10. raidījumā mūs radoši pārsteigs Okartes skatuves absolventi Kašers un Kristīne Pāže. Kad virtuvē darbojas radošo profesiju pārstāvji, gala iznākums var būt patiesi pārsteidzošs un top tādi īpaši ēdieni kā "Lutausis ar raksturiņu". Kas gan tas varētu būt?

Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis ir modes eksperts un multimākslinieks. Latvija Kašeru iepazina talantu šovā Okartes skatuve, bet šobrīd viņš ir dažādu raidījumu un pasākumu vadītājs. Multimākslinieks ir idejas autors un vadītājs “Kašera sapņu fabrikai”, kas organizē dažādas mākslas programmas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Viņš ir pazīstams ar dažādu talantu daudzveidību, kā arī vienmēr izcēlies ar savu krāšņo stilu. Kašeram palīgos ieradusies Kašera brāļa sieva Sabīne.

Kristīne Pāže ir dziedātāja, kura savu atpazīstamību iemantoja talantu šovā Okartes skatuve. Kristīne ir pāris gadus dzīvojusi Dānijā, kur paralēli muzicēšanai Kopenhāgenas biznesa akadēmijā studēja multimediju dizainu. Šobrīd Kristīne spēlē grupā “Kautkaili”, kur darbojas kopā ar savu līgavaini Didzi Bardovski un Kasparu Vizuli. Kristīne ir arī tieši tā balss, kas dzirdama repera Anša populārajā singlā “Zemes Stunda”. Līgavainis Didzis arī šodien būs blakus Kristīnei.

 

1. Sastāvdaļas

40 g rīsi

40 g baltvīns

40 g cietais siers

60 g austersēnes

25 g spināti

30 g šalotes sīpoli

1 gab. ķiploka daiviņa

150 g dārzeņu buljons

šķipsniņa sāls

šķipsniņa pipari

eļļa cepšanai

DEKORAM:

50 g brokoļi

50 g romanesco

5 g dīgsti

2. Sastāvdaļas 

1/3 glāze čia sēklas

1 glāze mandeļu piens

4 ēd.k. upenes

cukurs

Produktu sarakstu sagatavoja ''Mālpils Muižas'' šefpavāre Aija Gabrāne un Anete Straume

25/03/2019

Lūdzu, uzgaidiet...