"Nu ko, gatavosim?" veselīga un sabalansēta ēdiena medībās kopā ar Food Factory un MaxSport

 

Vai ir iespējams ēst sabalansēti un veselīgi, ja nav laika gatavošanai mājās? Atbildi uz šo un citiem jautājumiem, kā arī gardu un veselīgu ēdienu receptes šajā raidījumā meklēs Kristīne. Viņa Virtuves studijas (Rīga, Mūkusalas iela 72 b) telpās kopā ar Food Factory izveidotāju un īpašnieku Mārtiņu Iskrovu pagatavoja vistas fileju ar īpašu pastu un biezpiena plācenīšus, kā arī par veselīga ēdiena niansēm iztaujāja Food Factory uztura speciālisti Kristīni Podvinsku.

Mūsdienu ikdienas skrējienā daudziem nav laika gatavot mājās, vai arī ir iespēja vien gatavot ātri, bet ne tik veselīgi - no pusfabrikātiem. Tieši šis apstāklis, kā arī fitnesa treniņi un pieredze darbā ar restorāniem Mārtiņu pamudināja uz jaunu ideju - veselīga, vienkārša un sabalansēta ēdiena piegādi. Vakuma kastītēs gardēži var saņemt visas ēdienreizes - brokastis, pusdienas, vakariņas, kā arī uzkodas. Turklāt ēdienkartes izstrādātas sadarbībā ar uztura speciālistiem, katrs to var pielāgot saviem mērķiem (piemēram, svara zaudēšanai) un Food Factory saņemt arī konsultāciju par sabalansētu un veselīgu uzturu.

Mundrumu raidījuma vadītājai, Mārtiņam un viesiem palīdzēja uzturēt aromātiskā Dallmayr kafija (par Dallmayr konkursu lasi raksta beigās). Paldies sakām arī citiem raidījuma atbalstītājiem - gaļas pārstrādes uzņēmumam Nākotne un sportiskā uztura ekspertiem Max Sport.

Protams, arī šoreiz neiztikām bez īpašajiem viesiem. Kristīnes un Mārtiņa gatavoto nobaudīja Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans un viņa draugs Jānis Āre. Skaties raidījumu, lai uzzinātu viņu viedokli par maltīti. Vien pateiksim priekšā, ka Raimonds sojas pastu nogaršoja pirmo reizi mūžā un tā viņam… to uzzināsi video.

Vistas fileja ar organic protein pastu un salātiem

Šajā it kā vienkāršajā, tomēr veselīgajā ēdienā ir kāda interesanta nianse - tiek izmantota Max Sport organiskā proteīna pasta, kas gatavota no melnajām pupām un ir bez glutēna (pieejama arī pasta no zaļajām pupiņām). Tās sastāvā ir palielināts proteīna daudzums, kas pie sirds varētu iet daudziem sportistiem.

Sastāvdaļas

Medus - vājpiena biezpiena plācenīši

Vai saldais vienmēr ir neveselīgs un no tā labāk atturēties? Nebūt nē, apgalvo Mārtiņš Iskrovs un ķeras klāt biezpiena plācenīšu gatavošanai. Viņš receptē izmanto vājpiena biezpienu, savukārt ierastās rozīnes aizstāj ar žāvētiem augļiem. Šīs ātri pagatavojamās un veselīgās pankūkas vari pasniegt ar medu un grieķu jogurtu, kā šajā receptē, vai izvēlēties citas iecienītas un veselīgas piedevas.

Sastāvdaļas

Lai vairāk uzzinātu par proteīna nozīmi, Kristīne tikās ar Food Factory uztura speciālisti Kristīni Podvinsku. Vai zināji, ka proteīnu var pielīdzināt ķermeņa būvmateriālam, turklāt tas vajadzīgs ne tikai sportistiem, bet arī bērniem? Noskaties video un iepazīsties arī ar Max Sport proteīna batoniņiem. Sev piemēroto atradīs gan tie, kam ir glutēna nepanesamība, gan tie, kas ir pārliecināti vegāni.

Atgadinām par konkursu! Ja arī Tu, tāpat kā raidījuma varoņi, vēlies baudīt Dallmayr kafiju, Tu vari to iegādāties internetveikalā nuko.lv, bet Tu vari arī piedalīties konkursā un laimēt dāvanu komplektu no Dallmayr. Komentāros pastāsti citiem par savu iecienītāko kafijas rituālu un, iespējams, tieši Tu būsi konkursa uzvarētājs!

 

11/02/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...