''Nu ko, gatavosim!'' 9.raidījumā pie plīts modeļi Māra Sleja un Mārtiņš Kapzems

Šodien gatavosim pa skaisto! Studijā meistarībā mērosies labi pazīstamā modele Māra Sleja un atraktīvais, daudzpusīgais pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems. Māra apgalvo, ka gatavot viņai riebjas un nesanāk..Ko nu? Vai tāpēc laurus plūks Kapzema komanda?

Māra Sleja ir modele un televīzijas raidījumu vadītāja. Māra ir viena populārākajām un pieprasītākajām modelēm mūsu valstī, kura izvēlējusies strādāt tikai Latvijā, jo, viņasprāt, pasaules modes biznesam viņa ir divus izmērus par lielu un tieši tādēļ izvēlējusies rūpēties par savu veselību, nevis darbu ārzemēs. Māra sevi pierādījusi arī kā aktrisi, filmējoties filmā “Jaungada Taksometrs”. Māra ir divu bērnu mamma, tāpēc visnotaļ interesanti uzzināt, kā tas ietekmē ikdienas ēšanas paradumus. Mārai palīgos ieradies Māras draugs Modris.

Mārtiņš Kapzems ir modelis, producents, televīzijas šovu un pasākumu vadītājs, kā arī ''CityPlayground'' dibinātājs, kas ir uzņēmums, kas specializējās multifunkcionālo velotrašu uzstādīšanā. Mārtiņš ir aktīvs sportists, ceļošanas entuziasts un liels dzīvnieku mīlis. Mārtiņam palīdzēs draugs Kārlis.

 

1. Sastāvdaļas

150 g cūkgaļas fileja

30 g brūnais cukurs

1 gab. timiāna zariņš

10 g rudzu rīvmaize

40 g alus

100 g ķirši

1 tējk. kukurūzas ciete

50 g ūdens

1 gab. kanēļa standziņa

eļļa cepšanai

sāls

pipari

2.Sastāvdaļas

1 gab. ola

60 g saldais krējums

16 g sviests

60 g šokolāde

16 g cukurs

5 g konjaks

50 g avenes

20 g pūdercukurs

80 g svaigas ogas 

Produktu sarakstu sagatavoja ''Mālpils Muižas'' šefpavāre Aija Gabrāne un Anete Straume

18/03/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...