''Nu ko, gatavosim!'' 3. raidījums ar Ievu Florenci un Nauri Brikmani

Šonedēļ mūziķi no ''Dziļi violets'' Nauris Brikmanis un Valters Osis stāsies pretī aktieru pārim Ievai Florencei un Oskaram Vīksnem.  Un tā nebūs sacensība, bet gan viena liela mīlestība virtuvē!

Nauris Brikmanis ir mūziķis, grupas “Dziļi violets solists” un aktieris. Latvija Nauri iepazina šovā Okartes skatuve, taču ārpus muzicēšanas Nauris aktīvi darbojas citos projektos, tā piemēram, “Pusnakts šovs Septiņos ar Jāni Skuteli” un humora izrādē “Labākā vecpuišu ballīte”. Plašāku atpazīstamību Nauris ieguvis šovā “Izklausies redzēts”, kur skatītājus pārsteidza ar savām vokālajām un teatrālajām dotībām. 

Ieva Florence ir Dailes teātra aktrise, kura aktrises gaitas uzsāka 2014. gadā. Ieva spēlē lomu pašmāju seriālā “Viņas melo labāk”, kā arī ir redzama filmā “Blēži”. Ievai ir dinamisks dzīvesveids, savā brīvajā laikā priekšroku dod sportiskām nodarbēm un aktīvam dzīvesveidam. Viens no viņas pēdējo gadu hobijiem ir ziemas peldes. Ievas draugs Oskars viņu slavē, sakot, ka pat par spīti nogurumam un aizņemtībai, Ieva tāpat viņam vakarā pagatavos vakariņas. 

 

Ko gan pagatavos viesi no piedāvātajām sastāvadaļām? Lūko iekš video!

KARSTĀS UZKODAS SASTĀVDAĻAS

1 gab. kamambēra siers

250 g dzērvenes

1 gab. sarkanais sīpols

70 g cukurs

65 g baltvīna etiķis

1/5 tējk. graudu sinepes

60 g ūdens

80 g medus

šķipsniņa sāls

šķipsniņa pipari

 

AUKSTĀS UZKODAS SASTĀVDAĻAS

200 g silķes fileja

ēd. k. kaperi

50 g sarkanais sīpols

citrona sula

1 gab. dzeltenā biete

mārrutku sula

skābais krējums

lociņi

redīsi

kaņepju aizdars

šķipsniņa sāls

šķipsniņa pipari

Paldies mūsu atbalstītājiem - Biovela un Dallmayr kafija!

02/02/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...