Nosauc šo PAROLI un iegūsti 30% atlaidi "Lauma Lingerie" produkcijai

Nosauc šo PAROLI un iegūsti 30% atlaidi "Lauma Lingerie" produkcijai

 

Par skaistām un sievišķīgam sievietēm! Veļas zīmols "Lauma Lingerie" sarūpējis dāvanu dāmām - 30% atlaidi veļas iegādei "Lauma Lingerie" veikalos* (skat. zemāk), nosaucot pārdevējai slepeno paroli "LAUMA 8. MARTS!". 

Slepenā parole darbojas 7., 8. un 9. martā.

"Lauma Lingerie" speciālā parole darbojas visai veļai. Patlaban veikalos pieejamas arī jaunās 2019 pavasara/vasaras kolekcijas: sezonas aktuālākās krāsas, izmeklēti un izsmalcināti mežģīņu raksti, koķetas detaļas raksturo šīs sezonas veļas kolekcijas un ļaus Tev iejusties izteiksmīgos tēlos. 

Pavasara un vasaras kolekcija Casino pārsteigs ar savu grezno mežģīņu dizainu un juteklisko "sarkanā samta" krāsu. Savukārt kolekcija Secret Fantasy piedāvā dauzdzveidīgus modeļus, drosmīgus krāsu salikumus un koķetus akcentus. Ja vēlies uzzināt vairāk par vilinošās pavasara un vasara kolekcijas piedāvājumu, skaties šeit!

*"Lauma Lingerie" veikali, kuros Tevi gaidām ar 30% atlaidi:

Rīgas TC: Alfa, Domina, Origo, Galerija Centrs, Galleria Riga

Jūrmalā: Jomas iela 66

Kuldīgā: Liepājas iela 44

Jelgavā: Lielā iela 5

Daugavpilī: Ditton Nams

Rēzeknē: Atbrīvošanas iela 111

Liepājā: Ziemeļu iela 19

Iepriecini sevi vai savu mīļoto sievieti!

Vai zināji, ka...?

LAUMA LINGERIE ir vadošais sieviešu veļas režotājs Baltijas valstīs ar vairāk kā 40 gadu pieredzi. LAUMA LINGERIE ir līderis veļas dizaina izstrādē, ražošanā un pārdošanā Baltijā. 

Zīmola LAUMA vēstures aizsākums meklējams 70.-to gadu pirmajā pusē Latvijas pilsētā Liepājā, kad uzņēmumam arī tika izvēlēts vārds Lauma, kā latviešu mitoloģijā dēvē meža feju.

04/03/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...