Labdarības akcija patversmes “Dzīvnieku draugs” atbalstam kļūst par tradīciju!

Pagājuša gada decembrī Nuko sadarbībā ar patversmi  “Dzīvnieku draugs” piedāvāja iedzīvotājiem piedalīties labdarības akcijā un atbalstīt patversmē dzīvojušos ķepaiņus.

Iepērkoties NuKo lielveikalā ZOO preču  un pēcāk arī saimniecības preču sadaļā, ka arī izvēloties par piegādes adresi patversmi "Dzīvnieku Draugs", ziedotāju dāvanas tika piegādātas tieši mazajām astītēm.

Sākotnēji akciju bija plānots turpināt līdz Ziemassvētkiem, bet redzot cilvēku dāsnumu, vēlmi palīdzēt un ziedot, pieņēmām lēmumu akciju pagarināt līdz 2020. gada janvāra beigām.

TAČU AKCIJA TURPINĀS VĒL JOPROJĀM!

Mēs visu laiku cieši sadarbojāmies ar patversmes pārstāvjiem, un saņēmām ziņu, ka akcijas laikā (līdz 31. janvārim) cilvēki bija saziedojuši barību, kārumus un rotaļlietas patversmes iemītniekiem 529,16 EUR vērtībā! Taču cilvēki turpina šo iniciatīvu, un līdz marta mēneša vidum patversme ir saņēmuši ziedojumus vēl 149,89 EUR vērtībā!

Tādējādi akcijas ietvaros kopš pērnā gada Ziemassvētkiem līdz šim brīdim kopumā bija saziedota dzīvnieku sausā barība un konservi, rotaļlietas, kā arī saimniecības preces ikdienas uzkopšanas darbiem dzīvnieku uzturēšanās telpās – 679,05 EUR vērtībā!

Mūs priecē, ka šajā laika posmā uz jaunām mājām ir devušies vairāki desmiti dzīvnieku: decembrī – 36 kaķi, janvārī – 25 ķepaiņi, savukārt februārī – 33 kaķi un 7 suņi.

Katru nedēļu savā Facebook lapā mēs publicējam kāda kaķīša stāstu, lai viņu saredzētu īstais draugs!

Paldies ikvienam no jums, jo šīs ir mūsu kopīgais sasniegums, ko spējām paveikt mazo draugu labā!

 Savukārt akcija “Palīdzi mazajiem draugiem” turpinās, un patversmes iemītnieki ļoti gaida jūsu atbalstu, kas mazajām astītēm ir tik nepieciešams līdz brīdim, kad tie sagaidīs jaunus saimniekus!

31/03/2020

Lūdzu, uzgaidiet...