Kad viens kumoss uzjundī bērnības atmiņas: "Baltais" gardie biezpiena sieriņi

Kad viens kumoss uzjundī bērnības atmiņas: "Baltais" gardie biezpiena sieriņi

Daudzās ģimenēs biezpiena sieriņš ir viens no iecienītākajiem kārumiem – tas garšo gan bērniem, gan pieaugušajiem, un var būt lielisks brokastu papildinājums vai našķis starp ēdienreizēm. Ja agrāk biezpiena sieriņi bija deficīta prece, tad tagad tie atrodami teju visos lielveikalu plauktos, un atliek vien nobrīnīties par to garšu dažādību. Arī “Baltais” nācis klajā ar vairākiem jaunumiem, kas ir ne tikai veselīgi, bet arī uzjundīs atmiņas par bērnības dienu garšu. Lai padarītu sieriņu baudīšanu vēl patīkamāku, “Baltais” arī aicina piedalīties loterijā, kurā var iegūt vērtīgas naudas balvas!


Kāpēc biezpiena sieriņi ir tik iemīļoti? Galvenokārt tāpēc, ka biezpiens ir veselīgs! Biezpiens ir lielisks olbaltumvielu produkts, kura sastāvā ir kalcijs, fosfors, magnijs, kālijs, dzelzs, kā arī B grupas, A, E un PP vitamīni. Tas stiprina kaulus un nervu sistēmu.

“Baltais” sieriņi nesatur augu taukus un konservantus, un ir gatavoti no gaisīga Latvijas augstākās kvalitātes biezpiena, kas savienojumā ar gardu sviesta cepumu drumstalām un īpaši izraudzītām sastāvdaļām, padara tā garšu tik īpašu.

Lielveikalā internetā NuKo.lv ir pieejamas dažādi sieriņa “Baltais” veidi - katrs var atrast sev iecienītāko. 

“Limoncino” biezpiena sieriņš ir ar izteikti atsvaidzinošu citrona skābenuma noti, “Plombino” - ar klasiski gardu un maigu vaniļas plombīra garšu, bet veselīga uztura cienītāji var izvēlēties biezpiena sieriņu ar grieķu jogurtu - tas gatavots pēc unikālas metodes, pievienojot biezpiena masai grieķu jogurtu, kas sieriņa konsistenci padara īpaši gaisīgu un vieglu. Grieķu jogurta biezpiena sieriņš nesatur biezinātājus, stabilizatorus un E vielas.

Saldumu mīļiem piemērots būs gardais "Caramello", "Marmelado" ar želejas konfektēm vai "Cocorello"  ar gaisīgām kokosa skaidiņām.

Bērnības dienu atmiņas uzjundīs kārdinošā “Medus kūka”, mutē kūstošais “Kartupelis”, reibinoši saldais “Skudru pūznis” vai “Siera kūka".  Arī “Saldā brunete” savaldzinās ikvienu kārumnieku!

Lai padarītu biezpiena sieriņu baudīšanas pieredzi vēl patīkamāku, piedalies "Baltais" loterijā! Pērc jebkurus trīs sieriņus “Baltais”, reģistrē čeku mājaslapā, un laimē galveno balvu 3000 eiro vai 100 eiro katru dienu! Loterijas norises laiks ir no 10.09.2018 līdz 04.11.2018.

12/09/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...