Izvēlies pašmāju produktu! Iepērcies NuKo.lv "Latvijas zemnieku tirgū"

Izvēlies pašmāju produktu! Iepērcies NuKo.lv "Latvijas zemnieku tirgū"

 

Lielveikals internetā NuKo.lv ir vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm. Šobrīd pārdošanā ir vairāk nekā 10 tūkstoši preču vienības no Latvijas un pasaules vadošajiem ražotājiem, tomēr mēs īpaši vēlamies izcelt un atbalstīt pašmāju mazo ražotāju, zemnieku un mājražotāju preces.

NuKo.lv mājaslapā ir izveidota sadaļa Latvijas zemnieku tirgus’’, kurā ikviens mūsu klients var izvēlēties savas iecienītākās pašmāju ražotāju preces.

Latvijas simtgades svētkos "Latvijas zemnieku tirgū" atradīsi visu nepieciešamo, lai galds būtu bagātīgi klāts ar pašmāju ražotāju ēdieniem un dzērieniem.

Kas var būt gardāks par Latvijā audzētiem, novārītiem kartupelīšiem, kurus pasniegt ar siļķi un biezpienu? Vai seno latviešu iecienīto našķi putraimdesu ?Neiztikt arī bez skābētiem kāpostiem vai marinētiem gurķiem, kā arī kūpinātas gaļiņas, kas allaž tiek turēta lielā cieņā visās mājās. Kā lieliem, tā maziem pie sirds ies pašmāju našķi, piemēram, sukādes, cepumi vai mutē kūstošs kēkss.

Mēs tiecamies izvēlēties un nodrošināt klientiem iecienītākās, mīlētākās un augstākās kvalitātes preces.

NuKo.lv garantē drošu un uzticamu norēķinu par pirkumiem un to piegādi. Neatkarīgi no pirkuma summas, prece tiek piegādāta bezmaksas visā Latvijā. Tas tiek veikts sadarbībā ar mūsu uzticamiem partneriem (kurjeriem), kas nodrošina piegādes kvalitāti klientam ērtā pirkuma saņemšanas laikā.

Atslogojiet sevi no ierastajām iepirkšanās raizēm, mērojot garu ceļu vai stāvot garās rindās! NuKo.lv ir sācis pieņemt pasūtījumus arī telefoniski un klienti var norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci pie namdurvīm. 

05/11/2018

Komentāri

Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...