Izstāsti mums savu veļas mazgāšanas kuriozu un laimē dāvanu 100 eiro vērtībā no itāļu veļas kopšanas zīmola SOFT!

Kad Tava mīļākā vilnas jaciņa pēc mazgāšanas der vairs tikai meitas lellei, kad sniegbaltie palagi iegūst maigi rozā toni, bet divu zeķu pāru vietā pēc mazgāšanas mistiski paliek tikai "pusotrs" - vai ar Tevi ir gadījies līdzīgi? Pastāsti mums savu pieredzi un laimē dāvanu 100 eiro vērtībā no itāļu veļas kopšanas zīmola "SOFT"!

Itāļu kvalitāte, ģimenes uzņēmuma rūpība un lieliska rezultāts - Latvijā pieejami itāļu ģimenes uzņēmuma Biochimica Spa ražojumi - veļas mazgāšanas un kopšanas produkcija "SOFT". Tagad "SOFT" produkcija  ir pieejama arī lielveikala internetā NuKo.lv klientiem!

Savukārt Tu vari laimēt dāvanu 100 eiro vērtībā no "SOFT"! Kā? Raksti komentārā savu "piedzīvojumu", kuriozu vai varbūt kādu vērtīgu, bet mazāk zināmu padomu, mazgājot veļu! Interesantākā ieraksta autors/-e saņems balvu!

Kas ir "SOFT"? Kvalitāte un domas par dabu!

"SOFT" veļas mīkstinātāji, veļas mazgāšanas līdzekļi un veļas pulveri apvieno sevī kvalitāti, progresīvas tehnoloģijas un dabai draudzīgu iepakojumu. "SOFT" lauž stereotipus - veļas mazgāšana var būt kvalitatīva un lēta vienlaikus!

"Kvalitāte vispirms. Mēs vienmēr strikti kontrolējam to, jo laika gaitā tas atmaksājas... un es teiktu, ka mūsu darbības 45 gadi to apstiprina,"  atklāj Paola Scapoli, izpilddirektore un īpašnieka meita. 

"SOFT" produktu ražošana atšķiras no citiem veļas mazgāšanas līdzekļiem. Atomizācijas ražošanas process ļauj ražot mazgāšanas pulveri ar lielāku mazgāšanas efektivitāti, pateicoties katra grauda homogenitātei un pilnīgai un ātrai šķīšanas spējai pat zemā ūdens temperatūrā.

Šī tehnoloģija, atšķirībā no vienkāršas sastāvdaļu sajaukšanas, nodrošina pilnīgi homogēnu produktu katrā graudā, efektivizē aktīvās daļas un piešķir tām pilnīgu un ātru šķīšanas spēju. 

Jāuzsver arī tas, ka "SOFT", rūpējoties par apkārtējo vidi, iepakojuma ražošanai izmanto otrreizēji pārstrādātu plastmasu, tādējādi palīdzot samazināt CO2 emisijas vidē.

Lielveikalā internetā NuKo.lv ir pieejami vairāki "SOFT" veļas mīkstinātāju veidi - ar arganeļļu, lavandas, orhidejas aromātu, kā arī īpašs mīkstinātājs tumšam apģērbam. Mīkstinātājiem ir koncentrēta formula, kas balstīta uz virsmaktīvām vielām, neitralizējot elektrostatiku, kas rodas sintētisko šķiedru apģērbā un piešķir audumiem raksturīgo maigumu. Mīkstinātājs viegli izšķīst ūdenī un neatstāj traipus uz auduma.

"SOFT" veļas mazgāšanas līdzekļi radīti speciāli krāsainai veļai, delikātam audumam, kā arī pieejami “Classic Blue” un “Sport&Color" līdzekļi. Formula, kuras pamatā ir ziepes un virsmaktīvās vielas, maigi iztīra apģērbu, vienlaicīgi aizsargājot un liekot tam patīkami smaržot ilgāk. Efektīvi iedarbojas arī vēsā ūdenī!

Liela izvēle arī "SOFT" veļas pulveriem -  "Freshness Classic" , "Blue Oxygen" un pulveris ar lavandas aromātu. Jaunā optimizētā un uzlabotā formula efektīvi iztīra netīrumus un nodrošina maksimālu traipu tīrīšanas efektu!

Amizanto stāstu konkurss ir noslēdzies! Balvu no Soft saņem Baiba Burkēviča! Sirsnīgi sveicam!* 

*Lai vienotos par balvas saņemšanu, lūdzu, sazināties, rakstot uz rolands.dzenis@nuko.lv

Milzīgs paldies visiem dalībniekiem par radošajiem stāstiem! :)

 

04/12/2018

Komentāri

 • Aleksandra Žaggere
  Aleksandra Žaggere 05/12/2018 at 11:28

  Kopš mans spilvens "izģērbās" veļas mašīnā, vienmēr izmantoju veļas tīkliņus aizdomīgu veļas gabalu mazgāšanai. Žēl, ka nevar pievienot bildi, skats bija graujošs. :D

  Padoms- ja nepieciešams neitralizēt kādu nepatīkamu aromātu, pamērcējiet veļu etiķūdenī un tikai tad lieciet veļas mašīnā. ;)

  Atbildēt
 • Jūlija Upāne
  Jūlija Upāne 05/12/2018 at 11:46

  Mans padoms ir vienmēr pārbaudīt visas kabatas pirms veļas mazgāšanas. īpaši saaukstēšanās laikā, kad pilnas kabatas mīkstajiem kabatas lakatiņiem. Vienreiz izmazgāju bikses, kurās bija aizmirsies papīra kabatas lakatiņš vai lakatiņi :D (tas, kas no tām kastēm, īpaši mīksts un PLĀNS), līdz ar to lakatiņš kā smalka pūka bija uz visām drēbēm un nopurinot to nevar dabūt nost.
  Un tā, kā manā veļasmašīnā var ielikt 7kg veļas, tad varat iedomāties cik daudz tur bija drēbju.
  Ja tomēr kādam gadās kā man, tad iesaku no sausām drēbēm tīrīt papīra paliekas ar putekļu sūcēju, jo ar tiem līmes papīra rullīšiem dulls var palikt tīrot.

  Atbildēt
 • Julija Kononova
  Julija Kononova 05/12/2018 at 11:50

  Sveiki!?Mans piedzivojums mazgajot velu bija menesi atpakal, kad mazgaju vira drebes un netisam ar sintetiskam drebem ieliku mazgaties vina milako dzemperi,kurs pec mazgasanas saravas. ?Tad bija breka pa visu maju. ?Bet viirs ilgi nedomaja un centas uzvilkt dzemperi sev virsu, domadams ka izstieps vinju atpakal,bet she tew nu bija, iespruda puscela. ?Nacas kopigiem spekiem vilkt nost. ?
  Ta dabuju pirkt viram jaunu dzemperi.

  Atbildēt
 • Anrijs Punka
  Anrijs Punka 05/12/2018 at 12:00

  Ņem pēc iespējas vairāk un lielāka nomināla eiro banknotes un, pamīšus ar netīro veļu, liek veļas mašīnas rezervuārā. Pievieno veļas pulveri, šķidro mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju, iestata attiecīgo režīmu un - ļauj visam notikt. Ņemot vērā to, ka eiro banknotes izgatavotas no kokvilnas šķiedras, minētie pievienotie labumi tām nekaitē, tieši pretēji - palīdz. Ieguvums? Tiek veikta tevis paša vadīta un kontrolēta, bet - pats galvenais, likuma sargu nesodāma naudas atmazgāšana!

  Atbildēt
 • Irēna Rulle
  Irēna Rulle 05/12/2018 at 12:03

  Tad kad esi ne pārāk uzmanigs, sanāk liela šmuce. Notika tas, ka sajaucu automata pulvēri ar rokām mazgajamo. Nevienam nenovēlu to piedzīvot. Putas nāca pa visām automata spraugām. Tas tik bija skats, visa vannas istaba un daļa koridora bija putu kalnos. Ja Jūs zinātu cik grūti ir to savākt, bet no malas tas ir jautri un smieklīgi.

  Atbildēt
 • Dita Sergejeva
  Dita Sergejeva 05/12/2018 at 12:09

  Visiem tīrīgs Sveiciens! Man ir ļoti grūti piemeklēt atbilstošu "kosmētiku"veļai, vakar izmēģināju soft un biju patīkami pārsteigta cik superīgi mazgā. Kad biju gaidībās,kļuvu aizmāršīgāka un cik gardi gan mēs smējāmies kad vīra 43 izmēra zeķes neder pat jaundzimušajam mazulim?visas drēbes kas bija veļasmašīnā sarāvās x10 ,kāpēc vēl nezinu,un jā kabatas ir jāpārbauda ir gadījies izmazgāt kabataslakatiņus un 50 euro banknoti ar melnām drēbēm?domāju jūs variet iztēloties kas par skatu?

  Atbildēt
 • Evija Šimanovska Karlsone
  Evija Šimanovska Karlsone 05/12/2018 at 12:18

  Iesaku vienmēr pārbaudīt kabatas, jo esmu izmazgājusi gan maku, gan auto atslēgas. Vienmēr arī pazūd kāda zeķe, tāpēc tās lieku kopā atsevišķā veļas mazgāšanas maisiņā. Un izvēlos veļu žāvēt ārā arī ziemā, jo veļa tad ir svaiga.

  Atbildēt
 • Brigita Gaspare
  Brigita Gaspare 05/12/2018 at 12:21

  Gadi iet, pieredze uzkrājas, taču ik pa laikam gadās nodomāt: "Nu tā, kā pirmo reizi!"
  Pēdējie piedzīvojumi ar vilnas izstrādājumiem bija šādi: vīra lielās vilnas zeķes sarāvās līdz tādam izmēram, ka tagad der vienīgi ciemos atbraukušajiem mazākajiem radu bērniem, :) pie tam tās kļuva ne tikai mazākas, bet arī krietni biezākas, tā, kā mazi veltenīši! :)
  Pēdējais trakākais piedzīvojums bija ar Violas džemperi, labi, ka nopirku ar atlaidi (no 72 EUR uz 19) pirmās dienas vakarā domāju ar rokām izmazgāšu padusītes - tās palika tādas jocīgas(blīvas un stingras). kaut ūdens bija knapi silts, tāds, kādā parasti rokas mazgāju. kad pienāca laiks mazgāt pašu džemperi, jau laicīgi bažījos un pareizi vien bija. 30*t izrādījās par daudz - radās iespaids, ka viņu vispār nevar mazgāt. izņēmu no mašīnas tādā spēļu izmērā. vīrs saka: "kamēr mitrs- velc virsū!" uzvilku, novilku, izkaltēju. Sapratu, ka vairs to nepanēsāšu. Nākamajā dienā eju uz veikalu - tur saka - tā nevar būt, mēs visu pirms tirdzniecības mazgājam. secinājums - Labi, ka nenopirku pa dārgo! ;)

  Atbildēt
 • Madara Uzkalna
  Madara Uzkalna 05/12/2018 at 12:21

  Pagājušos Ziemassvētkos mazgājot svētku uzvedumam paredzētās drēbes ar pārējām, tad izņemot viss bija ar smalkām salvešu pūkām...no sākuma cīnījos, tās ņemot nost, bet tā bija cīņa ar vējdzirnavām..tādēļ Sniegpārsliņas tērps lai arī ieguva citas nianses, bet sasniedza rezultātu. Pārsteidzošākais, ka ieraugot tērpu prasīja,kā tādu dabūju-šuvu,līmēju :))tā defekts par efektu kļuva!

  Atbildēt
 • Ieva Bergšteine
  Ieva Bergšteine 05/12/2018 at 12:41

  Labdien. Saliku veļas mašīnā dažādas drēbes un arī mīksto mantiņu kaķīti, tā mēdzu darīt arī iepriekš un viss bija labi. Tikai šoreiz uzliku pārāk lielus grādus, kaķītis vairs nepīkstēja, bija sarāvies un no dažiem bērnu krekliņiem zīmējumi lipa nost. Un diemžēl arī dažas drēbes mainīja krāsu, ne uz to labāko. Mazliet pārcentos, viss bija tīrs, bet tomēr ne tai labākajā skatā.

  Atbildēt
 • Evija Vecmane
  Evija Vecmane 05/12/2018 at 14:15

  Pieredzē ir gadījušies dažādi "kuriozi". Šobrīd tos var atcerēties ar smaidu,bet tobrīd vis' smiekli nenāca !
  Tamdēļ,ne velti ir "akmenī cirsts " teiciens "steidzies lēnām"!!! Lai pie baltās veļas nepaliek aizmirsusies melnā zeķe !!!??

  Atbildēt
 • Inese Kulla
  Inese Kulla 05/12/2018 at 14:45

  Notikums jau ir vēstures cienīgs,bet... iegādājos veikalā veļas pulveri, pārnākot mājās, saliku veļu veļas mašīnā, piebēru pulveri un ļāvu veļas mašīnai darīt savu darbu, bet pati devos uz virtuvi gatavot pusdienas. Aptuveni pēc pusstundas devos uz vannas istabu.. un tur mani, atverot durvis, sagaidīja putu kupenas. Veļas mašīna putās, visa grīda putās... sākumā nesapratu kā tas gadījies, bet izrādās biju nopirkusi un veļas mašīnā iebērusi pulveri, kas paredzēts veļas mazgāšanai ar rokām.. nu priekšā mani gaidīja darbietilpīgs process, lai visu savāktu un iztīrītu. Ikreiz atceroties to skatu, sanāk smiekli.

  Atbildēt
 • Eva,Liepiņa
  Eva,Liepiņa 05/12/2018 at 15:04

  Bijām vasarā trīs dienu izbraukumā mājā braucām un jāmazgā veļa,kas trijās dienās valkāta.No pārguruma aimirsu piebērt pulveri un no sākuma nevarēju saprast kāpēc veļa nesmaržo.

  Atbildēt
 • Sintija

  Atceros, ka pusaudžu vecumā man bija nenormāli mīļa rozā vilnas jaciņa ar fliteriem. Mamma izmazgāja nepareizajā režīmā un turpmāk mana mīļā jaka derēja tikai manam bērnības rotaļbiedram - lācim Jānītim. Sāpe bija baigākā!
  Pavisam nesen nepaskatījos, ka vīram baltā krekla kabatā mētajas tumši lillā vizītkarte.. Rezultātā - balts krekls ar koši lillā traipu uz krūtīm. :D
  Ak jā un bieži vien atceros draudzenes stāstīto, ka agrā jaunībā piemeta sarkanu apakšveļu klāt tēva baltajiem darba krekliem. Lieki piebilst, ka tētis nebija sajūsmā, ka visi krekli kļuva maigi rozā :D

  Atbildēt
 • Inga Kupča
  Inga Kupča 05/12/2018 at 17:31

  Dzīvojam laukos. Tā kā īsti nebija iespējas pieslēgt automātisko veļas mašīnu, kādu laiku nācās mazgāt drēbes ar " Rīgu". Klapatas lielas - ūdens jāsilda, drēbes jāskalo, centrfūgu vajag. Pusdiena pagalam. Un vēl 3 bērni, kuriem visu ko gribās tieši tajos brīžos, kad mammai rokas ar veļas pulveri. Vienā šādā reizē, kad jau besis no visas šīs operas. Nezin kā 4 gadīgs puisītis uzgrūžas "Rīgai" un tā apgāžas. Virtuve pludo, drēbes peld.....veļas diena turpinās. Varu apbrīnot tā laika cilvēkus, kad"Rīga" bija ikdiena, jo šodienas tehnoloģiju laikmetā drēbes mazgāt ir viegli.......

  Atbildēt
 • Edgars Liepiņš
  Edgars Liepiņš 05/12/2018 at 21:45

  Mans un darba kolēģa piedzīvojums bija Zviedrijā daudzus gadus atpakaļ. Mēs vasārā braucām uz Upsalu kā viesstudenti strādāt zinātniskā laboratorijā. Pēc pāris nedēļu dzīvošanas īrētā dzīvoklī sapratām, ka būtu pienācis laiks mazgāt veļu. Zviedrijā daudzdzīvokļu mājā veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīnas ir nevis dzīvokļos, bet pagrabā un ir kopīgas visiem iedzīvotājiem. Lai visi nesaskrietu vienā laikā, mazgāšana un žāvēšana darbojas pēc pierakstu sistēmas. Mēs arī pierakstījāmies un noteiktajā laikā devāmies mazgāt. Visi uzraksti bija zviedriski, bet tas netraucēja viegli lokalizēt veļas mašīnas un salikt drēbes. Vienā no mašīnām pulvera iebēršana šķita mazliet neparasta, bet tas mums nebija šķērslis sabērt pulveri un palaist mazgāšanu kādā no zviedriski aprakstītajiem režīmiem. Blakus mazgāšanas telpai atradās žāvēšanas telpa, kur visā telpā pūta karstu gaisu. Priecīgi, ka esam pilnībā izpratuši sistēmu devāmies prom un atgriezāmies pēc kādas pusotras stundas uz veļas mazgāšanas beigām. Liels bija mūsu pārsteigums, kad vienā no mašīnām drēbes bija ne tikai tīras un smaržīgas, bet arī sausas.... Nopriecājāmies par šādu labu mašīnu, kas arī žāvē un nolēmām, ka turpmāk mazgāsim tikai šajā mašīnā. Nekādas aizdomas par kļūdainu darbošanos neradās, jo drēbes tiešām bija tīras. Tomēr, kā vēlāk izrādījās (mums iztulkoja zviedriskos uzrakstus), drērēbes bijām "mazgājuši" žāvētājā un pulveri bijām bēruši putekļu filtrēšanas maisiņā. Atsevišķi kādā uzrakstā bija uzsvērts, ka katram ir pienākums iztīrīt putekļu maisiņu pēc katras žāvēšanas. Iedomājaties kādas apzinīgas zviedru mājsaimnieces pārsteigumu, kad viņa atrada putekļu maisiņu pilnu ar pulveri...

  Atbildēt
 • Marita Šermuka
  Marita Šermuka 06/12/2018 at 00:03

  Tas bija pasen nopirkām mūsu pirmo automātisko veļas mašìnu. Kādi prieki. ..neaprakstāmi. Ļoti vēlu vakarā vīrs pievienoja. Otrā dienā nevaru nociesties un saliku pirmo veļu mazgāties.Bet kad sâkās centrēšana man iestājâs šoks. ..veļas mašīna sitás pa vannas istabu gandrīz lec pa durvīm ārā. Zvanu vīram, bet vińš izrādās neesot pabeidzis- vēl kaut kādas skrūves aiz veļas mašīnas vajadzējis izskrūvēt ???.......Nu protams pēc tam ar gadiem sekoja izmazgātas vīra auto vadītâja apliecìba, sarâvušies apğērbI kā arì pieķerta dēla pirmā izmazgātā cigarešu pacińa ??

  Atbildēt
 • Laila Vilciņa
  Laila Vilciņa 06/12/2018 at 10:45

  Arī mans stāsts ir ar vēsturi.
  Kad dēls bija mazs viņa mīļākā miega mantiņa bija dzeltens plīša lācītis.Lācīti ņēmām līdzi visur, jo bez tā aizmigt bija neiespējami. Kādu reizi, kad mainīju gultasveļu viņš bija ar to iekļuvis veļasmašīnā un tika izmazgāts 60 grādos. Protams viņa izmērs pēc mazgāšanas bija samazinājies uz pusi. Lai kā arī staipīju, ķemmēju, berzēju-neko nevarēju sadarīt.Vakarā ejot gulēt bija jāstāsta pasaciņa, ka lācītim vajag vitamīnus, ka ir nedaudz saslimis.
  Lai arī dēlam nu jau 27 gadi, šo stāstu atceramies vēl joprojām, jo nu ar dzelteno lācīti spēlējas viņa mazais dēliņš.

  Atbildēt
 • Antons Matjuks
  Antons Matjuks 06/12/2018 at 10:56

  Vienreiz mazgaju veļu ar Soft

  Atbildēt
 • Олеся
  Олеся 06/12/2018 at 14:43

  Дело было в те времена, когда стали появляться машинки автомат. Муж долго искал битловку , что б мягкая и теплая была , и что б не колючая. Купил, был очень доволен покупкой. Надо было видеть его глаза, когда после первой же стирки он вытащил ее из машинки!!!! Он реально прослезился! При XXL размере мужа, вещица его мечты превратилась в кофточку для дюймовочки :)
  С тех пор внимательно следит за температурой при стирки.

  Atbildēt
 • Inga Verkulēviča
  Inga Verkulēviča 06/12/2018 at 14:47

  Mana pieredze veļas mazgāšanai- vienmēr pirms ieslēdz veļas mašīnu izņem un pārbaudi veļasmašīnas saturu, jo reiz meitiņa ar savām drēbītēm bija ielikusi arī "pilnu pamperiņu" ? Jūs varat iedomāties kāds skats un smaka bija pēc mazgāšanas atverot veļas mašīni. ?

  Atbildēt
 • Valija Stūrīte
  Valija Stūrīte 06/12/2018 at 18:05

  Ir gadījies, ka pēc veļas mazgāšanas gaišie T krekli bija palikuši raibi.

  Atbildēt
 • Sintija Cēberga
  Sintija Cēberga 06/12/2018 at 19:57

  Es vienreiz mazgāju vīram džemperi un nebiju izvēlējusies pareizo temperatūru.Vīra džemperis no L izm.kļuva ar 4gadīga dēla džemperi.Dēlam jauns džemperis.☺☺☺

  Atbildēt
 • Kitija Namniece
  Kitija Namniece 06/12/2018 at 22:44

  Uj kuriozu ir bijis daudz:) ir bijis ka ieliekot mazgaties zekes izmazgakas 3 divu vieta.peksni uzrodas sen mekleta zeke, kas netika atrasta pat kartigija parbaudot velasmasinu:) ka ari ir gadijies ka mazgajot skaistu, baltu gultasvelu tiek dabus debeszils.tonis:) par ko puika tikai priecajas jo zila krasa puikam piestavot labak:) ka ari ierastais mazgasanas veids pec ka apgerbs der ne mums pasiem net gam bernu rotallietas tiek skaosti apgerbtas:)

  Atbildēt
 • Kristine Rasmane
  Kristine Rasmane 06/12/2018 at 23:57

  Protams kad mazgā vēlu tu apzinies ka iemeti vīra zeķes un tu zini ka iemeti abas bet kad tu iznem vienu un otrā izgaisusi tad saproti ka tā kļuvusi tik siciņa ka pat ar lūpu nesaskatisi vairs! Vo tā vajag mazgāt drēbes kad no pāra paliek viens?

  Atbildēt
 • Dace Godiņa
  Dace Godiņa 07/12/2018 at 15:29

  Kuriozu ar veļas mazgāšanu ir daudz, mazgāju vilnas rozā džemperīti, kas pēc mazgāšanas derēja tikai mazam bērniņam. Protams, ir izmazgāti arī 5 lati, kas pēc tam žāvēti un gludināti. Izmazgājās arī meitas knupitis, kuru nevarējām atrast, izrādās bija iekļuvis starp meitiņas drēbēm. Bieži gadījies, ka kabatās paliek končas :)

  Atbildēt
 • Gunta Zorģe
  Gunta Zorģe 07/12/2018 at 15:58

  Es regulāri veļasmašīnā atrodu vīra šķiltavas,kuras ir izmazgājušās kopā ar viņa drēbēm.
  Savs džemperis pēc mazgāšanas ir bijis pāris izmērus mazāks.

  Nezinu kas bija par problēmu vecajai veļasmašīnai, bet no tās regulāri izņēmu cauras drēbes. Visvairāk bija žēl jauno džinsu,kurus ieliku uz ātro mazgāšanu. Un caurums bija uz dupša izplēsts :D

  Atbildēt
 • Elfrīda Jansone
  Elfrīda Jansone 07/12/2018 at 20:13

  Sveiciens ! Salūza veļasmašīna. Naudas nav, lai nopirkt jaunu. Ar rokām mazgāt ļoti grūti, jo ir invaliditāte. Ko darīt ? Lūdzu Dievu, lai palīdz pēc sava prāta atrisināt šo jautājumu. Paiet mēnesis, otrs, bet nekā...muļļāju vien tālāk bļodā savas parpaliņas. Vienu vakaru piesēdos pie datora un kā zibens pa smadzenēm doma - paskaties SS.LV Skatos, pētu, nekā nav... vienā no pēdējiem ierakstiem lasu, pārdod veļmašīnu tieši kā man pēc izmēriem vajag - šauro un cena tikai50 eiro un vieta- Silakrogr. Tur dzivo mana meita ar ģimeni. Zvanu, lai aiziet paskatīties, meita paziņo, ka tā ir viņas kaimiņiene, apskatās - ļoti laba, var pirkt. Jāmeklē transports, nav transporta. Jāved no Silakroga uz Cesīm. Mazmeitas vīrs, kas varētu atvest ir reisā, būs nezin kad mājās. Cilvēki negaida, vajag pārdot tūlīt. Nu, nekā... Otrā rītā zvans pie durvīm -znots ar visu veļas mašīnu ! Naktī atbrauca no reisa. Vakarā jau mazgāju drēbītes. Nu, vai tas nebija Dieva rūpes?! Viss notika tieši tā, kā man bija labāk ! Jā, un samaksāja arī bērni par to mašīnu. Brīnumi notiek ne tikai Ziemassvētkos ! Novēlu arī jums , mīlestības pilnu Adventes laiku, skaistus Ziemassvētkus un ražīgu Jauno gadu !

  Atbildēt
 • Anna Andersone
  Anna Andersone 07/12/2018 at 20:54

  Ir gadījies, kad mazgā vilnas zeķes un uzliek 60 grādus, tad iznāk cietas un mazas.

  Atbildēt
 • Anna Andersone
  Anna Andersone 07/12/2018 at 21:06

  Liku vilna zeķes mazgāties un uzgriezu 60 grādus, iznāca cietas un mazas zeķītes.

  Atbildēt
 • Inta barsevska
  Inta barsevska 08/12/2018 at 00:31

  A ko jus teiktu par vecmodela mobilo,40 gr.45 min mazgajot ar velu?Bet ,ak Tu prieks,salodeja,stradaja! Modeli neteikshu,slepta reklama.A ar jusu SOFT efekts butu maigaks,he,he?

  Atbildēt
 • Lāsma Zēberga
  Lāsma Zēberga 08/12/2018 at 01:24

  Kur palikusi mašīnas atslēgšanas pults?
  Nevar atrast...
  Pēc mirkļa arī kāds auto aiz loga sāk gaudot!?
  - O! Nē! Mašīnas atslēgas palikušas biksēs un ieliktas mazgāties!
  Lieki piebilst, ka neesam mājās vēl atkoduši kā apstādināt veļas mašīnu un tikt pie veļas, kas jau mazgājas! Rezerves pults arī čakarējas. Nu kādu laiciņu mūs un kaimiņus priecēja "nomierinoša" signalizācijas skaņa. Arī, kad izmazgājās veļa un tika pie atslēgām, automašīna vēl kādu mirkli bija pikta par šādu mašīnas saimnieka soli un nepadevās signalizācijas atslēgšanai.
  Principā veļasmašīna telepātiski ieslēdza automašīnas signalizāciju!
  Diena, kad nervi tika pakutināti un tehnoloģijas gandrīz uzvarēja cilvēka prātu!

  _____________
  Veļas mazgāšanas triks - bērna drēbēm, kur vienmēr ir kādi mistiskie traipi. Vienmēr veicu pirms mazgāšanas apstrādi - ieziepēju traipus ar žults ziepēm, un jo spēcīgāks traips, jo ilgāk ļauju iedarboties. Vai , piemēram, atkārtoju ieziepēšanas procedūru. Gandrīz vienmēr palīdz!

  Atbildēt
 • Laima Kelle
  Laima Kelle 09/12/2018 at 11:02

  Sen - senos laikos...tā apmēram 80-tajos gados, es strādāju maiņās - nedēļu strādāju un nedēļa brīva. Parasti brīvajā nedēļā man bija lielā "sestdienas talka", kad varēju padarīt visus mājas darbus.
  Tā vienreiz mans vīrs gribēja mani "palutināt" un pats padarīja visu, arī izmazgāja drēbes veļas mašīnā. Tas bija tīrais ārprāts.
  Ja neskaita to, ka visas drēbes bija raibas - pelēcīgi rozā krāsās, tad mans izejamais angoras vilnas džemperītis , kurš līdz mazgāšanai bija mīksts, pūkains, maigi debess zilā krāsā, bet pēc mazgāšanas... pelēcīgi rozā un pēc izmēra derēja labi ja lellei, un tad vēl ar dažādu piedurkņu garumu šķībs un greizs. Tagad atceroties žēl man vīru. Ko viņš nabadziņš dabūja izciest. :D Es vēl ilgi viņam pieminēju savu mīļāko džemperīti.

  Atbildēt
 • Ingrīda Kuzmicka
  Ingrīda Kuzmicka 09/12/2018 at 21:51

  Sveiciens!
  Arī man ir gadījies lielas drēbes samazgāt par mazām. Bet joki bija ar jau ar pēc visiem likumiem rūpīgi izmazgātām drēbēm. Dzīvojam laukos un vasarā veļu žāvējam ārā. Mums bija liels suns, kurš laikam novērtēja smaržīgu, mīkstu un tīru veļu. Novācis no striķa veļu, salicis smuku kaudzi un pats laimīgi saritinājies virsū un guļ. Suns , kurš novērtē ērtības un vērtības.

  Atbildēt
 • Līva Šenberga
  Līva Šenberga 10/12/2018 at 05:33

  Dažus gadus atpakaļ vīrs guva fantastisku iespēju staigāt rozā nokrāsas drēbēs, kad kopā ar viņa baltajām drēbēm biju izmazgājusi vienu sarkanu savu apakšveļas gabalu. Ņemot laukā no veļas mašīnas bija neliels šoks, pēc tam jau nāca smiekli. Vīru gan par priecīgu nevarētu nosaukt, kad ienākot vannas istabā pretī bija maigi rozā t-krekli, apakšveļa un zeķes.

  Atbildēt
 • Laura Baldiņa
  Laura Baldiņa 10/12/2018 at 10:56

  Nesen mazgājot balto veļu, nemanot veļasmašīnā ielikās mans rozā krekliņš, protams rezultāts jau visiem zināms - visas drēbes nokrāsojušās rozā!
  Vīrs gan neiebilda :), bet bija žēl dēliņa krekliņš, kurš sabojājās un bija balts ar rozā pleķiem.

  Atbildēt
 • Daiga Zača
  Daiga Zača 10/12/2018 at 10:58

  Izmazgāju meitas džemperīti. Izžuva, devu vilkt, nevarēju saprast, kāpēc viņa tik ilgi nevelk rokas ārā, izrādās piedurknes saravušās tik šauras, ka labi ja 3 pirkstus varētu izvilkt cauri.

  Atbildēt
 • Sanda Launerte
  Sanda Launerte 10/12/2018 at 14:52

  Reiz vīrs izdomāja, ka būs OK izmazgāt oranzhu vannas istabas paklājinju kopå ar citām drēbēm.
  Tas beidzās ar apelsīnu krāsas dzinsiem un citām drēbēm.

  Atbildēt
 • Ramona Āboliņa
  Ramona Āboliņa 10/12/2018 at 15:19

  Pirmais gadījums bija,kad iemetu mazgāt bikses,nepābaudot kabatas...Skraidìju pa māju,nevarot atrast telefonu...Jau izmisumā domāju,ka ārā pazaudēju,bet tad,paskatoties uz veļas mašīnu,sāku histēriski smieties...Telefons riņķoja pa durvju stiklu...Sagaidīju,kad mašīna beidza mazgāt,izņēmu,ar fēnu izžāvēju un telefons turpināja strādāt,kā jauns...Otrs gadījums,kad šādā veidā izmazgāju puiša 500eur... :-D Pats vainīgs,ka kabatas nepārbaudīja...Viņš visu mazgāšanas laiku sēdēja pie mašīnas un skatījās ,kā piķis danco pa stiklu...Viss ok...Izžuva...Pēdējais gadījums bija,kad nevarēju saprast,no kurienes mašīnā bērnu džemperis...Un tik ļoti līdzīgs tēta džemperim..Tēta sejas izteiksmi nav iespējams aprakstīt...Apmēram,kā tai trakajai vāverei no ledus laikmeta multenes...

  Atbildēt
 • Gunita Avotiņa
  Gunita Avotiņa 11/12/2018 at 01:55

  Ieliku veļu mazgāties un pieliku bordo aizskarus,izņēmu visu maigi rozā krāsā.

  Atbildēt
 • Dita Upīte
  Dita Upīte 11/12/2018 at 16:28

  Ieliku mazgāt lielu segu veļasmašīnā,Tā,ka knapi varēju aiztaisīt durvis.Vīrs to redzot teica,nu ja nākamreiz ieliec gultu izmazgāt.

  Atbildēt
 • Dita Upīte
  Dita Upīte 11/12/2018 at 16:32

  Biju ielikusi vīra darba jaku mazgāt.Pēkšņi viņš sāka izmisīgi meklēt mobilo telefonu.Pēc tam karot drēbes telefons izkrita no jakas kabatas.Nodomājām,viss beigts.Nekā, strādāja vēl daudzus gadus.

  Atbildēt
 • Daiga Pumpure
  Daiga Pumpure 12/12/2018 at 13:42

  Kad lieku automātā mazgāt veļu, vienmēr rūpīgi pārbaudu gan kabatas gan audumu veidu. Nekad nekas man mazgājot nav ne nokrāsojies , ne sarāvies.
  Tomēr vieni reizi piedzīvoju īstu pārsteigumu
  Reiz izņemot no veļas mašīnas tīro veļu starp mitajiem audumiem atradu savu bankomāta karti, ko dienu iepriekš saņēmu bankā - jaunu un savaigu , tikpat kā nelietotu. Bankomāta kartes atrodas maciņā - tas ir zināms katram amatierim. Jutos kā piedzīvojusi debesu brīnumu. Vienu brīdi man šķita , ka veļas mašīna sākusi ģenerēt bankas kartes, tāpēc uzreiz apskatījos maciņā. Tomēr jaunās bankas kartes maciņā nebija. Līdz šim brīdim palicis nezināms bankas kartes ceļs uz veļas automātu. Toties esmu pārliecinājusies par bankas karšu izturību - darbojas kā pirmajā reizē .

  Atbildēt
 • Sintija Zemīte
  Sintija Zemīte 12/12/2018 at 14:33

  Es ieteiktu pārbaudīt kādos grādos var mazgāt konkrēto drēbi un vai vispār var mazgāt veļas mašīnā - ieliku mazgāties meitiņas vilnas cepuri ziemai, kad izņēmu - tā vairs derēja tikai viņas lellei :D

  Atbildēt
 • Inta Lējēja
  Inta Lējēja 12/12/2018 at 20:23

  Man nesen gadījās kuriozs.
  Pēc naktsmaiņas pirms iešanas pagulēt nolēmu ielikt izmazgāt gultas pārklāju. Tā kā pārklājs ir gaišs, viegli pamanīt uz tā traipus. Uz izteiktākajiem parasti pirms mazgāšanas uzpūšu prewash no AMWAY, tā darīju arī šoreiz. Tikai biju neizpratnē, kāpēc uzpūšot neparādās putiņas kā parasti. Tikai tad, kad sāka smaržot visa vannas istaba, sapratu, ka pūšu gaisa atsvaidzinātāju ( arī AMWAY), kas stāvēja turpat blakus. Pēc gaisa atsvaidzinātāja pārklājs smaržoja vēl ilgi, kaut gan trīs dienas laukā karājās. Māju vēdināju vairākas stundas.

  Atbildēt
 • Baiba Burkēviča
  Baiba Burkēviča 02/01/2019 at 22:06

  Sveiki cūkas gadā visi,
  Iepazīstināšu ar kurioziem fiksi,
  Kā mums traki gadījies,
  Šmuci sataisīt sagadījies,
  Bet par katru tad pēc kārtas,
  Ausis paliek no tiem sārtas,
  Kopā mēs ar bēbi sākam,
  Ar visu iepazistināt mākam.
  Omes vecais spilvens traks,
  Netīrs tas bez gala- fakts,
  Sakām ka izmazgāsim to,
  Vistu spalvu spilventiņu jaukāko,
  Ome piekrīt-sacīts, darīts!
  Liekam mazgāties lai tas ir glīts...
  Veļad mašīna zvanu zvana,
  Mazgājies nu tas ir gana,
  Bet kad ieraudzījām skatu,
  Uztaisījām acu skatienu platu,
  Saķērām mēs galvas-tāz bij šausmas,
  Tās bij lielas ķēpu drausmas,
  Visa tvertne vienās spalvās,
  Tā kā sniegputeņu skavās,
  Tas bij piedzīvojums briesmīgs,
  Atskatoties-nedaudz smieklīgs,
  Spilvens nu pa galam bija,
  Spalvu lietus visur lija,
  Audums pārplīsis kā ballons,
  Izdilums ak ņēma virsrokas
  Sagādāja tīrīšanu mokas .oi oi oi..
  .
  .
  Nākamreiz jau stāsts bij cits,
  Tad tik vīrs bij dikti pikts,
  Mazgājot tas bērnu drēbes,
  Nespēlēja kabatu paslēpes,
  Visu samet tvertnē aši,
  Nu tik mazgā drēbes braši,
  Izdevās tas viņam knaši,
  Tikai žēl ka sanāca-"īpaši"
  Ciemos brūnais lācis nācis,
  Drēbes brūnas krāsot sācis,
  Saķepušas tās ar tām ,
  Ziemassvētku koņčiņām :D
  .
  .
  Vīrs par mazgātāju neder,
  Drēbes dažreiz mazas padar'
  Tad nu man ir platas acis,
  Viņš jau zin ko sieva sacīs,
  Ieğërbj lelli meitas kleitā,
  Adītā-pavisam mazā,
  Kas no grādiem maza kļuva,
  Meitas sirsniņai bij tuva,
  Bet ko lai nu tagad dara,
  Katram profesija sava...
  .
  .
  Tā nu salvetes ir bieds,
  Sirds no šausmām sāpēs kliedz,
  Atkal kāda paslēpusies tur,
  Kabatiņā dziļākā kaut kur,
  Bet, lai visiem labāk kļūtu,
  Apēdam gabaliņu kūku.

  Lai jauks un panākumiem bagāts šis gads.Lai kuriozi un atgadījumi ir mazāk vai nav nemaz, lai tīras drēbes un sirds mierā pukst :)

  Atbildēt
 • Baiba Burkēviča
  Baiba Burkēviča 02/01/2019 at 22:48

  Sveiki cūkas gadā visi,
  Iepazīstināšu ar kurioziem fiksi,
  Kā mums traki gadījies,
  Šmuci sataisīt sagadījies,
  Bet par katru tad pēc kārtas,
  Ausis paliek no tiem sārtas,
  Kopā mēs ar bēbi sākam,
  Ar visu iepazistināt mākam.
  Omes vecais spilvens traks,
  Netīrs tas bez gala- fakts,
  Sakām ka izmazgāsim to,
  Vistu spalvu spilventiņu jaukāko,
  Ome piekrīt-sacīts, darīts!
  Liekam mazgāties lai tas ir glīts...
  Veļad mašīna zvanu zvana,
  Mazgājies nu tas ir gana,
  Bet kad ieraudzījām skatu,
  Uztaisījām acu skatienu platu,
  Saķērām mēs galvas-tāz bij šausmas,
  Tās bij lielas ķēpu drausmas,
  Visa tvertne vienās spalvās,
  Tā kā sniegputeņu skavās,
  Tas bij piedzīvojums briesmīgs,
  Atskatoties-nedaudz smieklīgs,
  Spilvens nu pa galam bija,
  Spalvu lietus visur lija,
  Audums pārplīsis kā ballons,
  Izdilums ak ņēma virsrokas
  Sagādāja tīrīšanu mokas .oi oi oi..
  .
  Nākamreiz jau stāsts bij cits,
  Tad tik vīrs bij dikti pikts,
  Mazgājot tas bērnu drēbes,
  Nespēlēja kabatu paslēpes,
  Visu samet tvertnē aši,
  Nu tik mazgā drēbes braši,
  Izdevās tas viņam knaši,
  Tikai žēl ka sanāca-"īpaši"
  Ciemos brūnais lācis nācis,
  Drēbes brūnas krāsot sācis,
  Saķepušas tās ar tām ,
  Ziemassvētku koņčiņām.
  .
  Vīrs par mazgātāju neder,
  Drēbes dažreiz mazas padar'
  Tad nu man ir platas acis,
  Viņš jau zin ko sieva sacīs,
  Ieğërbj lelli meitas kleitā,
  Adītā-pavisam mazā,
  Kas no grādiem maza kļuva,
  Meitas sirsniņai bij tuva,
  Bet ko lai nu tagad dara,
  Katram profesija sava...
  .
  Tā nu salvetes ir bieds,
  Sirds no šausmām sāpēs kliedz,
  Atkal kāda paslēpusies tur,
  Kabatiņā dziļākā kaut kur,
  Bet, lai visiem labāk kļūtu,
  Apēdam gabaliņu kūku.

  Lai jauks un panākumiem bagāts šis gads.Lai kuriozi un atgadījumi ir mazāk vai nav nemaz, lai tīras drēbes un sirds mierā pukst.

  Atbildēt
 • Baiba Burkēviča
  Baiba Burkēviča 02/01/2019 at 23:37

  Sveiki cūkas gadā visi,
  Iepazīstināšu ar kurioziem fiksi,
  Kā mums traki gadījies,
  Šmuci sataisīt sagadījies,
  Bet par katru tad pēc kārtas,
  Ausis paliek no tiem sārtas,
  Kopā mēs ar bēbi sākam,
  Ar visu iepazistināt mākam.
  Omes vecais spilvens traks,
  Netīrs tas bez gala- fakts,
  Sakām ka izmazgāsim to,
  Vistu spalvu spilventiņu jaukāko,
  Ome piekrīt-sacīts, darīts!
  Liekam mazgāties lai tas ir glīts...
  Veļad mašīna zvanu zvana,
  Mazgājies nu tas ir gana,
  Bet kad ieraudzījām skatu,
  Uztaisījām acu skatienu platu,
  Saķērām mēs galvas-tāz bij šausmas,
  Tās bij lielas ķēpu drausmas,
  Visa tvertne vienās spalvās,
  Tā kā sniegputeņu skavās,
  Tas bij piedzīvojums briesmīgs,
  Atskatoties-nedaudz smieklīgs,
  Spilvens nu pa galam bija,
  Spalvu lietus visur lija,
  Audums pārplīsis kā ballons,
  Izdilums ak ņēma virsrokas
  Sagādāja tīrīšanu mokas .oi oi oi..
  .
  .
  Nākamreiz jau stāsts bij cits,
  Tad tik vīrs bij dikti pikts,
  Mazgājot tas bērnu drēbes,
  Nespēlēja kabatu paslēpes,
  Visu samet tvertnē aši,
  Nu tik mazgā drēbes braši,
  Izdevās tas viņam knaši,
  Tikai žēl ka sanāca-"īpaši"
  Ciemos brūnais lācis nācis,
  Drēbes brūnas krāsot sācis,
  Saķepušas tās ar tām ,
  Ziemassvētku koņčiņām :D
  .
  .
  Vīrs par mazgātāju neder,
  Drēbes dažreiz mazas padar'
  Tad nu man ir platas acis,
  Viņš jau zin ko sieva sacīs,
  Ieğërbj lelli meitas kleitā,
  Adītā-pavisam mazā,
  Kas no grādiem maza kļuva,
  Meitas sirsniņai bij tuva,
  Bet ko lai nu tagad dara,
  Katram profesija sava...
  .
  .
  Tā nu salvetes ir bieds,
  Sirds no šausmām sāpēs kliedz,
  Atkal kāda paslēpusies tur,
  Kabatiņā dziļākā kaut kur,
  Bet, lai visiem labāk kļūtu,
  Apēdam gabaliņu kūku.

  Lai jauks un panākumiem bagāts šis gads.Lai kuriozi un atgadījumi ir mazāk vai nav nemaz, lai tīras drēbes un sirds mierā pukst :)
  Sveiki cūkas gadā visi,
  Iepazīstināšu ar kurioziem fiksi,
  Kā mums traki gadījies,
  Šmuci sataisīt sagadījies,
  Bet par katru tad pēc kārtas,
  Ausis paliek no tiem sārtas,
  Kopā mēs ar bēbi sākam,
  Ar visu iepazistināt mākam.
  Omes vecais spilvens traks,
  Netīrs tas bez gala- fakts,
  Sakām ka izmazgāsim to,
  Vistu spalvu spilventiņu jaukāko,
  Ome piekrīt-sacīts, darīts!
  Liekam mazgāties lai tas ir glīts...
  Veļad mašīna zvanu zvana,
  Mazgājies nu tas ir gana,
  Bet kad ieraudzījām skatu,
  Uztaisījām acu skatienu platu,
  Saķērām mēs galvas-tāz bij šausmas,
  Tās bij lielas ķēpu drausmas,
  Visa tvertne vienās spalvās,
  Tā kā sniegputeņu skavās,
  Tas bij piedzīvojums briesmīgs,
  Atskatoties-nedaudz smieklīgs,
  Spilvens nu pa galam bija,
  Spalvu lietus visur lija,
  Audums pārplīsis kā ballons,
  Izdilums ak ņēma virsrokas
  Sagādāja tīrīšanu mokas .oi oi oi..
  .
  .
  Nākamreiz jau stāsts bij cits,
  Tad tik vīrs bij dikti pikts,
  Mazgājot tas bērnu drēbes,
  Nespēlēja kabatu paslēpes,
  Visu samet tvertnē aši,
  Nu tik mazgā drēbes braši,
  Izdevās tas viņam knaši,
  Tikai žēl ka sanāca-"īpaši"
  Ciemos brūnais lācis nācis,
  Drēbes brūnas krāsot sācis,
  Saķepušas tās ar tām ,
  Ziemassvētku koņčiņām :D
  .
  .
  Vīrs par mazgātāju neder,
  Drēbes dažreiz mazas padar'
  Tad nu man ir platas acis,
  Viņš jau zin ko sieva sacīs,
  Ieğërbj lelli meitas kleitā,
  Adītā-pavisam mazā,
  Kas no grādiem maza kļuva,
  Meitas sirsniņai bij tuva,
  Bet ko lai nu tagad dara,
  Katram profesija sava...
  .
  .
  Tā nu salvetes ir bieds,
  Sirds no šausmām sāpēs kliedz,
  Atkal kāda paslēpusies tur,
  Kabatiņā dziļākā kaut kur,
  Bet, lai visiem labāk kļūtu,
  Apēdam gabaliņu kūku.

  Lai jauks un panākumiem bagāts šis gads.Lai kuriozi un atgadījumi ir mazāk vai nav nemaz, lai tīras drēbes un sirds mierā pukst :)
  Sveiki cūkas gadā visi,
  Iepazīstināšu ar kurioziem fiksi,
  Kā mums traki gadījies,
  Šmuci sataisīt sagadījies,
  Bet par katru tad pēc kārtas,
  Ausis paliek no tiem sārtas,
  Kopā mēs ar bēbi sākam,
  Ar visu iepazistināt mākam.
  Omes vecais spilvens traks,
  Netīrs tas bez gala- fakts,
  Sakām ka izmazgāsim to,
  Vistu spalvu spilventiņu jaukāko,
  Ome piekrīt-sacīts, darīts!
  Liekam mazgāties lai tas ir glīts...
  Veļad mašīna zvanu zvana,
  Mazgājies nu tas ir gana,
  Bet kad ieraudzījām skatu,
  Uztaisījām acu skatienu platu,
  Saķērām mēs galvas-tāz bij šausmas,
  Tās bij lielas ķēpu drausmas,
  Visa tvertne vienās spalvās,
  Tā kā sniegputeņu skavās,
  Tas bij piedzīvojums briesmīgs,
  Atskatoties-nedaudz smieklīgs,
  Spilvens nu pa galam bija,
  Spalvu lietus visur lija,
  Audums pārplīsis kā ballons,
  Izdilums ak ņēma virsrokas
  Sagādāja tīrīšanu mokas .oi oi oi..
  .
  .
  Nākamreiz jau stāsts bij cits,
  Tad tik vīrs bij dikti pikts,
  Mazgājot tas bērnu drēbes,
  Nespēlēja kabatu paslēpes,
  Visu samet tvertnē aši,
  Nu tik mazgā drēbes braši,
  Izdevās tas viņam knaši,
  Tikai žēl ka sanāca-"īpaši"
  Ciemos brūnais lācis nācis,
  Drēbes brūnas krāsot sācis,
  Saķepušas tās ar tām ,
  Ziemassvētku koņčiņām :D
  .
  .
  Vīrs par mazgātāju neder,
  Drēbes dažreiz mazas padar'
  Tad nu man ir platas acis,
  Viņš jau zin ko sieva sacīs,
  Ieğërbj lelli meitas kleitā,
  Adītā-pavisam mazā,
  Kas no grādiem maza kļuva,
  Meitas sirsniņai bij tuva,
  Bet ko lai nu tagad dara,
  Katram profesija sava...
  .
  .
  Tā nu salvetes ir bieds,
  Sirds no šausmām sāpēs kliedz,
  Atkal kāda paslēpusies tur,
  Kabatiņā dziļākā kaut kur,
  Bet, lai visiem labāk kļūtu,
  Apēdam gabaliņu kūku.

  Lai jauks un panākumiem bagāts šis gads.Lai kuriozi un atgadījumi ir mazāk vai nav nemaz, lai tīras drēbes un sirds mierā pukst :)

  Atbildēt
 • Lāsma Zēberga
  Lāsma Zēberga 07/01/2019 at 14:30

  Vai konkurss jau noslēdzies?

  Atbildēt
  • Ivita

   Sveicināti, Lāsma! Šodien rit konkursa pēdējā diena, tāpēc, ja vēl neesiet paspējusi padalīties ar kuriozu, droši dariet to!:)

   Atbildēt
 • Jānis Šermuks
  Jānis Šermuks 07/01/2019 at 18:46

  Man gadijās tā.Bija viena karsta vasara,sieva aizbrauca ekskursijā uz 4 dienām.Pirms tam vēl steidza mājas darbus ēst man gatavoja ko atstāt,puķes laistīja,veļu mazgāja .....un skrienot prom buča uz vaiga un saka man,, Izkar veļu,,Nu protams,ka izkāršu.Bet man jau savi lauku darbi un ko domājiet -protams aizmirsu...Jo veļas mašīna mums nav tā pa acīm,bet citā telpā.Eh.. kā tā veļa nesmaržoja svaigi pēc 4 dienām, kad sieva ieradās.Nu sabojāju ne tikai veļu,bet arī sievas ekskursijas pēcgaršu.Vēl joprojām smejamies IZKAR VEĻU........

  Atbildēt
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...