Lūgums atbalstīt īpašu ģimeņu sanākšanu!

Šogad, jau trešo gadu pašu spēkiem (mēs vecāki ar ziedotāju atbalstu) ozganizējam ģimeņu kopā sanākšanu “SATVERSIM BRUKNĀ 2018”, kas ir pasākums, ģimenēm ar bērniem, kuri saskārušies ar onkoloģiskām saslimšanām un bērniem ar īpašām vajadzībām, lai nedēļas garumā priecātos, smietos, rotaļātos, radoši darbotos un vienkārši būtu kopā.

Kopā sanākšanas vieta jau trešo gadu ir nemainīga - Bruknas muiža. Šogad tiksimies no 13.-18.augustam. ☀

 

Lai tas izdotos, mums ir ļoti nepieciešams atbalsts, tāpēc lūdzam, ja iespējams atbalstīt ar pārtiku, dažādiem materiāliem radošajām darbnīcām, finansējumu citu izdevumu segšanai (pavāra noalgošanai, pārtikas un higiēnas preču iegādei, kā arī cietām nepieciešamībām).

 

Kā arī aicinām pievienoties brīvprātīgos palīgus (virtuves darbiem, fotogrāfu, bērnu pieskatītājus, rotaļu organizētājus) un viesus, kuri iepriecinātu bērnus ar savu klātbūtni iemācot, ko jaunu.

 

Kopā mēs to varam!

 

Dalībnieku pieteikšanās līdz 30.maijam un papildus informācija zvanot, - 26424728 (Mareta), 20122221 (Ramona), rakstot - satversimbrukna@inbox.lv vai facebook - https://www.facebook.com/groups/1293234254046720/ (mūsu Facebook lapā variet arī apskatīt kā mums ir gājis citus gadus).

10/05/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...