Ikdienas piegādes vientuļajiem pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām


Šajā saspringtajā laikā, neskatoties uz mūsu noslogotību, mēs pieņēmām lēmumu paplašināt cilvēku loku, kuriem tiks nodrošināta ikdienas bezmaksas piegāde - vientuļajiem pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ja jūs zināt kādu no šis kategorijas pārstāvjiem, lūdzu, pastāstiet mums par viņiem rakstot uz piegade@nuko.lv, obligāti norādot tālruņa numuru, lai mūsu operatori varētu pieņemt viņu pasūtījumus un noformēt piegādi.

Šī cilvēku kategorija vienmēr ir saņēmusi, saņem un turpinās saņemt preces bez kavēšanās un tā kā mums ir izveidota atsevišķu produktu rezerve, viņiem pastāvīgi ir pieejami produkti, kas tiek visātrāk izpirkti mūsu mājaslapā. Pēc pasūtījuma noformēšanas viņiem tiks nodrošināta piegāde nākamajā darbdienā. Apmaksāt pasūtījumu varēs ar karti vai skaidrā naudā piegādes brīdī.
Šī funkcija pagaidām ir pieejama Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Saulkrastu, Jelgavas, Bauskas, Ogre, Salaspils, Siguldas, Cēsu un Valmieras iedzīvotājiem.

Lūdzam būt atbildīgiem un rakstīt uz piegade@nuko.lv tikai saistībā ar jautājumiem par piegādi īpašām iedzīvotāju kategorijām.

22/03/2020

Lūdzu, uzgaidiet...