Iepazīsti Malaiziju - saules zemi, kur cilvēki piedzimst ar smaidu sejā

Esi sveicināts piektdienā! Paldies, ka esi iegriezies! Kopā ar mums Tev atkal būs iespēja paplašināt savu redzesloku un doties raibā un neaizmirstamā piedzīvojumā. Šoreiz visi ceļi ved uz Malaiziju!

Malaizija - spilgtu krāsu, skaļu trokšņu un asu smaržu valsts. Tā ir kā katls, kurā sajaukušies visas Āzijas noslēpumi. Mēs satiksim musulmaņus un budistus; pagānus un kristiešus. Paciemosiemies Orang Asli ciltī un angļu kolonistu mājā. Mūs pārsteigs attīstītas pilsētas un necaurejami džungļi; metāla debesskrāpji un nožēlojami grausti. Pagaršosim Āzijas virtuves visas šķautnes, iemācīsimies dejot senas rituāla dejas un pat sarunāties ar mežonīgiem zvēriem! Mūs sagaida augstkalnu tējas plantācijas un tirkīza Dienvidu jūras. Īsti zili brīnumi vēl priekšā! Un šos zilos brīnumus atklāsim burvīgu mūziķu - Aijas Andrejeva un Jāņa Aišpura kompānijā.

Runā, ka svētku gaidas nav sliktākas par pašiem svētkiem, tāpat ir arī ar ceļošanu. Uzkurini savu interesi, noskatoties video! Lai Tev jauks šis gaidīšanas laiks un tiekamies jau nākošnedēļ!

 

31/08/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...