Holivudā filmētās “Annas Kareņinas” skaņu celiņa tenors uzstāsies Rīgā

Tenors, kurš uzstājies Soču olimpiādē un iedziedājis skaņu celiņu filmai “Anna Kareņina”, uzstāsies ar romantisku koncertu Rīgā. Izlasi rakstu, atbildi uz jautājumu, piedalies konkursā un laimē divas biļetes uz koncertu.

Mūzikas ieraksts ar tenora Telmana Guževska balsi filmā “Anna Kareņina” ticis izvirzīts Oskara balvai, savukārt 2014. gadā starptautiskais tenors uzstājās Soču Olimpiskajās spēlēs ar solo koncertu, ko pārraidīja 40 pasaules valstīs. Pavisam drīz Telmans Guževskis uzstāsies Rīgā, Lielajā ģildē.

Koncerts, kura repertuārā ir izvēlētas dažādu valstu dziesmas un ārijas par mīlestību, notiks 8. martā Lielajā ģildē, plkst. 19. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzekasēs bilesuparadize.lv.

“Ikkatra dziesma šajā romantiskā koncerta programmā ir rūpīgi izvēlēta. Klausītājus priecēsim ar labākajām spāņu, itāļu, angļu un krievu mīlas dziesmām,” stāsta tenors Telmans Guževskis.

Video - ieskats gaidāmajā koncertā:

 

Telmana Guževska skolotājs ir viens no 20. gadsimta ievērojamākajiem tenoriem – Maestro Karlo Bergnozi.

Koncertu, ar kuru klausītāji tiks priecēti Rīgā, ir sagatavojusi aptuveni 20 cilvēku komanda. 8. marta koncertā Lielajā ģildē piedalīsies arī Hosē Luiss Korvizons Rohass - mūziķis un komponists, kurš pārstāv spāņu klasiskās ģitārspēles skolu.  Savukārt pie klavierēm sēdīsies pianists Oļegs Žukovs - Latvijas Nacionālās operas koncertmeistars vairāk nekā 30 gadus. Viņa iecienītākie žanri ir vokālā un instrumentālā kamermūzika.

Ej uz koncertu bez maksas! KONKURSS!

Atbildi uz jautājumu, piedalies izlozē un varbūt tieši Tu iegūsi divas bezmaksas biļetes uz Telmana Guževska koncertu Lielajā Ģildē! 

Kurās valodās skanēs mīlas dziesmas koncertā?

 
!!! pareizo atbildi raksti šī raksta komentārā !!!
 
- itāļu
- spāņu 
- angļu
- krievu
- visās nosauktajās 

 

09/02/2018

Komentāri

Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...