Divkāršojoties pirkumu skaitam, interneta lielveikals NuKo.lv paplašina sadarbību ar piegādes uzņēmumu "Omniva"

Interneta lielveikals NuKo.lv paplašinājis sadarbību ar starptautisku pasta un loģistikas uzņēmumu "Omniva". Iepriekš ar "Omniva" NuKo.lv sadarbojās, sūtījumu piegādē ārpus Rīgas, taču NuKo.lv pasūtījumu skaitam gada griezumā pieaugot divas reizes, nolemts sadarbību paplašināt. 

"Ārpus galvaspilsētas robežām "Omniva" piegādāja NuKo.lv sūtījumu klientiem arī iepriekš. Ņemot vērā, ka salīdzinājumā ar pagājušo gadu, NuKo.lv klientu loks ir audzis un pirkumu skaits ir divkāršojies, turpmāk arī Rīgā un Jūrmalā sūtījumu piegādāšanā sadarbosimies ar "Omniva", stāsta mārketinga vadītājs Rolands Dzenis.

Jāpiebilst, ka kopumā "Omniva" autoparkā ir 48 automašīnas, kas ir līdz trīs gadus vecas. "Omniva" izmanto Volkswagen, Renault un Peugeot automašīnas.

Cik operatīvi no Nuko.lv pasūtījuma saņemšanas tas nonāk līdz klientam?

"Omniva" ir profesionāļi piegāžu jomā un sadarbībā ar NuKo.lv "Omniva" nodrošina kurjerpakalpojumus, Nuko.lv blogam skaidro "Omniva" mārketinga vadītāja Ruta Pole.

Darba dienās Rīgā un Rīgas apriņķī piegāde ir tikai dažu stundu jautājums. Nuko.lv, sadarbībā ar "Omniva", nodrošina līdz pat sešiem piegādes laikiem, kurus klients izvēlas un kuri klientam šķiet ērtāki.  "Līdz ar to sūtījums līdz klientam nonāk dažu stundu laikā. Ir jānorāda, ka tas ir atkarīgs no pasūtījuma, un kad pasūtījums tiek veikts," skaidro Pole.

Turklāt, kā piebilst NuKo.lv mārketinga vadītājs Dzenis, pasūtījumam nav "minimālās summas", lai to pilnīgi bez maksas piegādātu līdz pat namdurvīm. Proti, kurjers laipni pirkumu nogādās klientam par jebkādu pirkuma summu.

Piegādes laiki: atliek tikai izvēlēties ērtāko!

Vai Nuko.lv piegādās pasūtījumu arī uz reģioniem?

Pasūtot interneta lielveikalā preces, tās iespējams saņemt jebkur Latvijā - Nuko.lv neaprobežojas ar piegādēm tikai uz Rīgu vai tās tuvumu. "NuKo.lv piegādes veic visā Latvijā uz visām valsts adrešu sistēmā ievadītajām adresēm!  Kurjers preci atvedīs uz vistālākajiem lauku nostūriem. Jā, arī uz Zilupi vai Nīcas pagastu," stāsta bažas kliedē Dzenis.

Tendences pasaulē un Latvijā - arvien vairāk cilvēku iepērkas internetā

Šobrīd arvien vairāk cilvēku mīl iepirkties, izmantojot dažādus internetveikalus.

Nuko.lv blogs jau rakstīja par to, ka faktiski jau tagad "nākotne klauvē pie durvīm", un daudzas lietas, kas agrāk likās "augstākās tehnoloģijas", tagad vairs nevienu nepārsteidz. Vairāk par to, kā iepirkties internetā droši, lasi ŠEIT!

"Runājot par pasūtījumu tendencēm ir jāmin, ka viens no būtiskākajiem faktoriem, kas nosaka, vai cilvēks vēlēsies iepirkties internetā, ir piegādes ātrums. Mūsdienās cilvēki vēlas maksimāli ātri saņemt pasūtītās preces," par tendencēm stāsta "Omniva" pārstāve Pole, kas atzīst, ka šis ir aspekts, ko piegādes uzņēmums arī ņem vērā, maksimāli ātri nogādājot preces klientiem.

E-komercijas tirgus kāpums - vidēji 30% gadā!

"Redzam, ka e-komercijas tirgus pasaulē strauji attīstās, un arī Baltijā ir vērojams tā pieaugums vidēji par 30% gadā. Tas liecina, ka arvien vairāk cilvēki izvēlas veikt pirkumus internetā, dodot priekšroku saņemt preces tiem ērtā veidā un laikā – tuvākajā pakomātā vai, izmantojot kurjerpiegādi uz mājām.

"Arī pārtikas piegāde uz mājām kļūst arvien populārāka, šāda tendence spilgti redzama arī Latvijas tirgū," stāsta Beāte Krauze, "Omniva Latvija" valdes locekle.

Cilvēkiem, kuri pirmo reizi ir pamēģinājuši pasūtīt pārtikas preces internetā, parasti ir pārsteigti un iepriecināti par labo un ātro piegādes servisu. Tas noteikti iedrošina šo pakalpojumu regulāri izmantot arī turpmāk, ietaupot laiku, kas citkārt jāpavada ceļā, pie kases, kā arī izvēloties preces veikalu plauktos.

Piegāžu uzņēmums "Omniva" prognozē, ka tuvāko piecu gadu laikā internetā veikto pirkumu skaits varētu trīskāršoties un pircēji arvien vairāk mainīs paradumus, arī ikdienas un pirmās nepieciešamības preces pasūtot internetveikalos.

 

 

23/11/2017

Komentāri

 • Vija

  Man patīk!!

  Atbildēt
 • Uldis Altens
  Uldis Altens 26/11/2017 at 16:29

  Pašreiz, cik noprotu, preces piegādā Omniva kurjers uz norādīto adresi, tomēr pircēju ērtības labad (nav jāsaskaņo preces saņemšanas laiki) reģionos preci bez maksas varētu piegādāt pēc pircēja izvēles: ar kurjeru vai arī uz pakomātu

  Atbildēt
 • Gunārs Svētiņš
  Gunārs Svētiņš 26/11/2017 at 18:02

  mums ar sievu pārtikas piegāde uz mājām ir ļoti svarīga, jo paši nevaram aiziet uz veikalu, veselības problēmu dēļ. Liels paldies veikalam Nuko un kurjerdienesnam Omniva.

  Atbildēt
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...