"Burger Studio" - burgeri ar attieksmi

Kā būtu ar kādu burgerīti? Nē, nē, mēs nedomājam tos, kas sastopami teju katrā pilsētā, dažās pat vairākās vietās. Mums padomā ir īpaši gardi burgeri, ar personību un attieksmi. Jautāsiet, kur tādus atrast? Mēs pārliecinājāmies, ka tieši šādus un pat vēl labākus burgerus pasniedz " Burger Studio" (Ģertrūdes iela 41) un nu jau pavisam drīz arī Mārstaļu ielā 12. Tieši šeit mums bija tas gods paviesoties vēl pirms lielās atklāšanas. Nu ko, aiziet! Dodamies atklāt ideālā burgera noslēpumu.

Pagatavot neatkārtojami gardu burgeru un neparastu hotdogu mums iemācīs pats "Burger Studio" vadītājs Gints Auziņš. Raksturojot "Burger Studio" burgerus, Gints saka: " Šie ir burgeri ar attieksmi un katrā burgerā tiek ielikta kaislība uz ēdienu un individuāla pieeja klientam, lai katrs iegūst tieši to, ko vēlas." Ideja par to, ka Latvijā vajadzētu radīt vietu, kur cilvēki varētu baudīt patiešām labus burgerus, Gintam radās jau 19 gadu vecumā. Tomēr ar idejas realizēšanu nācās pagaidīt, jo, kā zināms, lai uzsāktu savi biznesu ir nepieciešami gan līdzekļi, gan daudz zināšanu. Ginta neatlaidīgais un apņēmīgais raksturs ļāva nepamest savu sapni pat pēc dažādiem atteikumiem un citu cilvēku skeptiskajai attieksmei. Un lūk, no nelielas izbraukumu tirdzniecības līdz nu jau divām lieliskām vietām, kur ikviens var baudīt lielisku ēdienu. 

Ierasts, ka lielākie burgeru cienītāji ir vīrieši, bet mēs laužam šo stereotipu un, nobaudīt šīs dienas veikumu, esam aicinājuši modeli un raidījumu vadītāju Māru Sleju. Māra lauž vēl vienu streotipu - modeles neēd tikai salātus, modeles labprāt nobauda arī hotdogus un burgerus.  Par šīs dienas maltīti māra bija sajūsmā un apliecināja, ka "Burger Studio" pasniedz patiešām izcilus ēdienus.

Nu ko, laiks gatavot! Pirms ķeries pie darba pārliecinies vai Tavā virtuvē netrūkst kāda svarīga sastāvdaļa. Ienāc NuKo.lv un pasūti visu nepieciešamo - mēs Tavus pirkumus piegādāsim bez maksas visā Latvijā.

 Hotdogs ar vistas fileju mango marinādē

Izdzirdot vārdu hotdogs, mums visiem prātā nāk pavisam kas cits nekā tas, ko gatvoja Gints. Šis hotdogs noteikti ir daudz, daudz veselīgāks, garšīgāks un interesantāks par to, kādu esam raduši redzēt ātrajās ēstuvēs vai degvielas uzpildes stacijās. Jo kā nu ne, šis hotdogs ir gatavots no kliju maizītes, bet ierastās desiņas vietā šeit tiek izmantota vistas fileja. To visu papildina vēl daudz citu sastāvdaļu un garšu. Mūsu šīs dienas viešņa Māra pat teicās, sagaršojam laimi. Jā, jā, jūs nepārklausījāties. Tas vien ir labs iemesls, lai pagatavotu šo hotdogu mājās, vai dotos uz "Burger Studio" pēc kumosiņa laimes.

Kliju maize 2 gab.

Tomāti 2 gab.

Šalotes sīpols 1 gab.

Vistas fileja 150 g

Marinēts mango 100 g

Loki

Fritētas bietes

Fritēti burkāni

Laims 1 gab.

Sāls

Pipari

Eļļa

Sviests

burger studio” mērce

Burgers “Forest”

Izrādās, šis ir pats iecienītākais burgers "Burger Studio" ēdienkartē.  Tev ir iespēja pagatavot šo burgeru arī savās mājās. Esam pārliecināti, ka Tava ģimene būs sajūsmā. Māra šo burgeru novērtēja ar vārdiem:" Ļoti garšīgi! Nenormāli garšīgi!" Lai šie vārdi ir stimuls to nogaršot arī Tev.

Malta liellopa gaļa 150 g

Čedaras siers 4 šķēles

Šampinjoni 150 g

Ingvers 30 g

Tomāts 1 gab.

Salātlapas

Loki

Eļļa

Sāls

Pipari

Fritēti sīpoli

Burger studio” mērce

Ikvienam ir nepieciešami labi draugi un mums tādi ir - Dallmayr kafija, Tetley tēja un Huggies autiņbiksītes.

 

16/09/2018
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...