Atbalstīsim Brigmaņu ģimeni pēc postošās ugunsnelaimes!

Atbalstīsim Brigmaņu ģimeni pēc postošās ugunsnelaimes!

 

Un vienā mirklī izzuda viss un nodzisa dzīvības liesma...Kopā mēs varam paveikt lielas lietas un radīt īstu brīnumu, palīdzot pārdzīvot negaidītas grūtības un atgriezties pilnvērtīgā dzīvē.

Brigmaņu ģimene no Ķekavas 28.janvārī  ugunsgrēkā zaudējusi māju, visu iedzīvi un apģērbu, bet vissmagāk sirds sāp par 94 gadu vecās omītes zaudējumu, kura nespēja izkļūt no degošās mājas.

Ģimene šobrīd mitinās sociālajā mājā un kopā cenšas atjēgties no tikko pārdzīvotās nelaimes. Vienīgais pelnītājs ģimenē ir tētis, jo mamma audzina gandrīz divus gadus veco meitiņu un algotu darbu šobrīd nestrādā. 

Lai palīdzētu ģimenei grūtajā brīdī, atvieglojot rūpes par ikdienā nepieciešamajām lietām, lūgums ziedot pārtiku, apģērbu, apavus, sadzīves tehniku un priekšmetus, lai pēc iespējas ātrāk ģimene spētu sākt jaunu dzīvi.

28 января семья Бригман из Кекавы в пожаре потеряла свой дом, бытовые предметы и одежду, но больше всего сердце болит за потерю 94-летней бабушки, которая не смогла выбраться из сгоревшего дома.

Семья сейчас находится в социальном доме, и вместе пытаются пережить несчастье. Единственный кормилец в семье - отец, потому что мама воспитывает двухлетнюю дочку и в данный момент не работает.

Чтобы помочь семье в трудную минуту, облегчить ежедневные заботы, просим жертвовать продукты питания.

 

Kā ziedot?

1. Ienāc NuKo.lv, izvēlies preces un saliec tās preču grozā.

2. Nospied pogu PIRKT un izvēlies Brigmaņu ģimenes pagaidu piegādes adresi.

3.  Izvēlies kādu no pieejamajiem piegādes laikiem un veic apmaksu!

Ar NuKo.lv starpniecību mēs varam varam palīdzēt grūtībās nonākušajai ģimenei! 

 

Īpašs paldies par informatīvo atbalstu Rīga TV24 un Apollo.lv!

01/02/2019
Atstāt komentāru

Lūdzu, uzgaidiet...