Blogs

 • "Nu ko, gatavosim?" dodas lieliskas garšas meklējumos uz restorānu "Fazenda"

  Kad dienas kļūst aukstākas un vakari tumšāki, tad tā vien gribas atrast vietu, kur omulīgā, mājīgā un mazliet romantiskā gaisotnē baudīt nesteidzīgu maltīti draugu vai ģimenes lokā. Vietu, kur ēdiens un atmosfēra spēj sasildīt. Šoreiz raidījums "Nu ko, gatavosim?" viesojas restorānā "Fazenda" (Nometņu ielā 7), kur valda tieši šāda atmosfēra.

  Vairāk 21/10/2018
 • Mabula - paradīzes sala ar divām sejām.

  Cik lieliski ir atpūsties paradīzes salā! Uzreiz var iztēloties pieczvaigžņu bungalo, tirkīzkrāsas jūru un tropisko kokteili! Tā arī ir. Taču mēs parādīsim arī to, kas slēpts no tūristu acīm - Mabulas salas kontrastus, kur piecvaigžņu viesnīcas atrodas blakus jūras čigānu ciemam. Apciemosim vietējos zvejniekus un iepazīsimies ar cilvēkiem, kas visu savu dzīvi pavada uz laivas! Esam pārliecināti, ka arī Tev tas būs pamatīgs kultūršoks!

  Vairāk 19/10/2018
 • Tu vari palīdzēt! Piepildi pirkuma grozu ar dzīvnieku barību un NuKo.lv to piegādās patversmē mītošajiem mīluļiem.

  Šajos drēgnajos rudens vakaros tā vien prasās ieritināties kādam azotē un patverties no aukstuma zem siltas segas. Diemžēl šādi vakari iet secen patversmēs mītošajiem četrkājainiem draugiem, kuriem ļoti pietrūkst sava cilvēka.  Ne visi var savās mājās uzņemt mājdzīvniekus, tomēr ikvienam ir iespēja radīt patversmes telpas mājīgas, kā arī ziedot mājas mīluļiem kādu gardu našķi, kas sasildīs viņu sirsniņas. Ir tāds teiciens – nekas nesagādā tādu prieku, kā sniegt prieku citiem.  NuKo.lv klientiem tiek piedāvāta iespēja - ziedot “Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrībai”.

  Vairāk 17/10/2018
 • Kopā ar Tevi! Un kopā ar Coca Cola!

                                                                                                            LIEC GROZĀ TŪLĪT!

  15/10/2018
 • Veselīga dzīvesveida pamats - sabalansēts un pareizs uzturs.

  Iespējams, Tu jau sen pieķer sevi pie domas, ka vajadzētu ēst veselīgāk, bet ikdienas steigā ne vienmēr tas izdodas. Tādēļ šodien "Nu ko, gatavosim?" dodas pie Food Factory vadītāja Mārtiņa Iskrova, lai uzzinātu, kā ēst veselīgi un sabalansēti, nepavadot pie plīts garas stundas un, ko darīt, ja laika gatavošanai nav vispār. 

  Vairāk 14/10/2018
 • Piedzīvojumi Malaizijā turpinās - laiks pagaršot putnu ligzdu zupu!

  Esi sveicināts piektdienā! Šoreiz mūs gaida ne mazāk aizraujoši piedzīvojumi. Mūsuprāt, noslēpumi, briesmas un piedzīvojumi vienmēr ir saistīti ar mežonīgo dabu. Tāpēc dodamies! Izpētīsim zvērus naksnīgajos džungļos, pabūsim kukaiņu pilnā alā, kur, kā izrādās mitinās arī cilvēki. Pagaršosim kaut ko patiesi eksotisku - putnu ligzdu zupu! Visam pa vidu vēl arī pastrādāsim palmu plantācijā un izskaņā dosimies pēc brīnumiem uz paradīzes salu.

  Vairāk 12/10/2018
 • NuKo.lv - tas vairs nav tikai lielveikals internetā

  Laiki mainās un tehnoloģijas attīstās, tādēļ arī NuKo.lv nestāv uz vietas un iet laikam līdzi. NuKo.lv - tas vairs nav tikai lielveikals internetā, ar kura palīdzību cilvēks var ērti un vienkārši iegādāties gan pārtiku, gan citas ikdienā nepieciešamas preces. NuKo.lv iet tālāk un piedāvā saviem klientiem kļūt par partneriem un nopelnīt līdz ar mums.  Izveidojot Affiliate sistēmu, NuKo.lv ļauj ikvienam nopelnīt, iepzīstinot ar NuKo.lv savus draugus, blogu lasītājus vai partnerus. Ir taču patīkami, ja, pastāstot draugiem par kādu savu patīkamu pieredzi, Tu iegūsti ne tikai gandarījumu, bet arī finansiālu labumu. Skaties video un uzzini vairāk par šo iespēju!

  Vairāk 08/10/2018
 • "Chez Olivier Cafe" - Francijas šarms Vecrīgas sirdī

  Vai vari iztēloties nesteidzīgu rītu ar tasīti smaržīgas kafijas un mutē kūstošu kruasānu Eifeļa torņa pakājē? Izklausās ideālas svētdienas scenārijs, vai ne? Ja nevaram doties uz Franciju, tad meklējam to tepat pie mums. Un tieši šādu vietu atradām pašā Vecrīgas sirdī Kalēju ielā 23. Kafejnīca un beķereja "Chez Olivier cafe" iemieso visas Francijai raksturīgās sajūtas - romantisks interjers, aromātiska kafija un Francijas iedvesmoti našķi. 

  Vairāk 07/10/2018
 • Lielā ''Pasaules aptieka'' - Malaizijas lietusmeži

  Mēs Tev piedāvājam lielisku iespēju patverties no dzestrajiem rudens vējiem - dodamies tieši uz džungļiem! Šoreiz paviesosimies pasaules vecākajā lietusmežā, apciemosim ''senos cilvēkus'' no Bateku cilts. Mēs iemācīsimies iegūt uguni, atšķirt ēdamus augus un sarunāties ar gardegunpērtiķiem! Džungļi - labākā vieta brīnumu meklēšanā!

  Vairāk 05/10/2018
 • Dažādos veidos pagatavots puķkāposts un ābolu simfonija.

   

  Jau pirms došanās viesos uz Jūramalas restorānu "Prospekts 55" bija skaidrs, ka darba būs daudz un nekāda niekošanās ar vienkāršiem ēdieniem mūs šeit negaida.  Un tieši tā arī notika. Restorāna šefpavārs Reinis Čerņajevs šai reizei sagatavojis iespaidīgu ēdienkarti - lasi ar puķkāposta-rozīņu biezeni jūras produktu buljona mērcē un ābolu simfoniju. Ja Tevi aizrauj izaicinājumi un eksperimenti virtuvē, tad šī būs lieliska meistarklase, lai Tavas gatavošanas prasmes paceltu jaunā līmenī.  

  Vairāk 30/09/2018

Lūdzu, uzgaidiet...