Blogs

 • "Nu ko, gatavosim?" viesojas ģimenes uzņēmumā "Mājas kūkas", kur ar mīlestību un rūpību top neatkārtojamas kūkas.

  Bez kā nevar iztikt gandrīz nevienos svētkos? Domājams, ka lielākā daļa vienā balsī teiks: "Protams, bez gardas un skaistas kūkas!" Mēs domājam tāpat, tādēļ šoreiz "Nu ko, gatavosim?" raidījuma vadītājs Māris pieņems izaicinājumu iemācīties gatavot īstu lauku kūku. Kur gan citur apgūt visas smalkās kūku gatavošanas viltības, ja ne īstā kūku valstībā - uzņēmumā "Mājas kūkas". 

  Vairāk 19/08/2018
 • Satiec cilvēkzivi un pirmo meiteni - skursteņslauķi!

  Padari vasaru vēl aizraujošāku un turpini ceļot ar mums! Staigāsim pa seniem pazemes labirintiem, satiksim vienu no visneparastākajiem pasaules dzīvniekiem, ielūkosmies gadismtiem vecās ūdensdzirnavās un palīdzēsim iztīrīt dūmvadu vienīgajai Bosnijas skursteņslauķei. 

  Vairāk 17/08/2018
 • Jautājums, kas mulsina visus vecākus – kā izvēlēties mazulim piemērotas autiņbiksītes?

  Mazulītim savas dzīves pirmos gadus nākas dienu dienā pavadīt autiņbiksītēs. Tās var ievērojami atvieglot vecāku dzīves tikai tad, ja mazulis biksītēs jūtas ērti. Blogs NuKo.lv ir apkopojis trīs māmiņu pieredzi un ieteikumus, lai uzzinātu, kas jāņem vērā, iegādājoties autiņbiksītes atbilstoši mazuļa vajadzībām.

  Vairāk 13/08/2018

 • Bosnija - vieta, kur var piedzīvot īstu brīnumu

  Dažbrīd ir pat ļoti labi, ka laiks skrien vēja spārniem, jo jau atkal varam traukties ceļojumā! Piektdienas ceļojuma sērija ir klāt! Šajā reizē mēs uzzināsim Bosnijas karaļvalsts vēsturi, pabūsim katoļu svētceļojumu vietā, nogaršosim vietējos labumus un pat Rakiju! Protams, visa centrā cilvēki: labsirdīgi un jautri, drošsirdīgi un gudri, apburoši un iedvesmojoši - jo viņi taču ir galvenais brīnums!

  Vairāk 10/08/2018
 • "Rocket Bean Roastery"- vieta, kur mājo izcila kafija un lielisks ēdiens

  Kafijas cienītāji, sarosieties! "Nu ko, gatavosim?" šoreiz viesojas pavisam īpašā vietā - kafijas grauzdētavā un kafejnīcā "Rocket Bean Roastery". Šeit tiek grauzdēta un pasniegta izcila kafija, un top gards un kvalitatīvs ēdiens.  Kā saka šīs vietas saimnieki: "Esam uzticīgi saviem principiem un augstajai kvalitātes latiņai it visā." Par šo vārdu patiesumu pārliecinājās arī raidījuma vadītājs Māris. Bet pirms ķerties pie kafijas, vispirms jāpagatavo garda maltīte.

  Vairāk 05/08/2018
 • Hercegovina - unikālas vietas un cilvēki vienuviet.

  Esi sveicināts piektdienā! Ir piemērots laiks traukties ceļojumā! Laižam ar mums un Tu sastapsies ar vēl neredzētu bosniešu vīru pārgalvību, gūsi izpratni par vietējo prātnieku runām un apžilbsi raibajā Austrumu suvenīru pasaulē. Un pēc tā visa noslēgsim šo dienu ar visaptverošu mieru musulmaņu klosterī Tekijā.

  Vairāk 03/08/2018
 • "Nu ko, gatavosim?"nobauda karsto suši restorānā "Samurai suši"

  Šīs nedēļas "Nu ko, gatavosim?" ir pilns pārsteigumu. Pirmais, savu roku raidījuma vadīšanā iemēģina Māris Pīlācis. Un jāatzīst, viņš lieliski tika galā arī ar uzdevumu - iesaistīties maltītes pagatavošanā. Otrais pārsteigums - gatavosim karstos suši. Jā, jā, izrādās, suši mēdz arī cept. Ja Tev tas ir tāds pats pārsteigums kā mums, tad skaties video un uzzini, kā top šādi suši.  Un trešais pārsteigums šajā raidījumā ir šefpavārs Dostons Azizovs, kurš uz Latviju ir pārcēlies no Uzbekistānas. Viss kopā izklausās intriģējoši, vai ne?

  Vairāk 29/07/2018
 • Iepazīsties - Kreševo! Bosnijas pilsētiņa, kur apkaļ vistu olas...

  Mēs esam tikpat priecīgi kā Tu! Piektdiena ir klāt! Un klāt ir arī kārtējā iknedēļas ceļojumu sērija. Nopurini nost ikdienas steigu un ļauj sevi pārsteigt! Apciemosim intriģējošo pilsētiņu Kreševo, kur apkalsim vistu olas, ieskandināsim īpašos Bosnijas zvanus un apbalvosim sevi ar mežā atklātiem dārgakmeņiem...

  Vairāk 27/07/2018
 • "Nu ko, gatavosim?" atklāj tako gatavošanas noslēpumus kafejnīcā "Pludmale"

  Nav šaubu, ka vasara mūs šogad īpaši lutina un, šķiet, kompensē pagājušajā gadā iekavēto. Šādā vasarā nav labākas vietas, kur atpūsties no ikdienas darbiem un noķert saules starus, kā pie ūdeņiem. Un nav iemesla skumt arī tiem, kuriem nav ieplānots garāks atvaļinājums vai brīvdienās nav īsti iespējas doties ārpus Rīgas, jo izrādās, gandrīz pašā Rīgas sirdī ir vieta, kur sajust īsto vasaras garšu, baudīt laisku atpūtu pludmalē, nodoties aktīvai atpūtai un pat sajust saulainās Meksikas klātbūtni. Šo visu un vēl vairāk var atrast Balasta dambī 12, kafejnīcā "Pludmale". 

  Vairāk 22/07/2018
 • Vieta, kur mazliet apstājas laiks un dabas skaistums liek aizrauties elpai.

  Nu jau vairākas piektdienas sekojam līdzi Ginta Andžāna un Goran Goras ceļojumam skaistajā un pārsteidzošajā Bosnijā un Hercogovinā. Esam pabijuši dažādās pilsētās, uzzinājuši daudz jauna un dzirdējuši dažādus stāstus. Šodien laiks atstāt pilsētas un vēsturiskus tūrisma apskates objektus un doties tālu kalnos pie dabas , lai tiktos ar cilvēkiem, kurus neietekmē lielie pasaules notikumi, kuriem ir pašiem savs dzīves ritms un pavisam citāds skats uz dzīvi.

  Vairāk 20/07/2018

Lūdzu, uzgaidiet...