Blogs

 • "Nu ko, gatavosim?" smeļas svētku noskaņu kafejnīcā "Kairi"

  Jau šodien iedegsim otro svecīti Adventes vainagos. Svētku tuvums jūtams visapkārt un gada smaržīgākais, garšīgākais un skaistākais laiks ir uzņēmis apgriezienus. Tādēļ šodien iemācīsimies pagatavot gardumus, kas vairos svētku sajūtu.  "Nu ko, gatavosim?" viesojas kafejnīcā Kairi (Kalnciema ielā 17a), kur saimnieko Jānis Kairis. Tieši viņš šodien iemācīs mums pagatavot Adventes laika kliņģeri un aromātiskos svētku noskaņas kēksiņus ar sniegbaltu krēma cepurīti.

  Vairāk 09/12/2018
 • Tirgošanās paraugstunda un pārsteidzošie Kašmīras amatnieki

  Kamēr mūsu platuma grādos aiz loga valda ziemīgs saltums un svētku tuvuma drudzis neļauj izrauties uz kādu silto zemi, tikmēr baudi ceļotprieku kopā ar mums un dodies iepazīt saulaino Ziemeļindiju. Šodien turpinām iepazīt gleznaino Kašmīras apgabalu un ezeru zemi Šrīnagaru. Mūs gaida īsta tirgošanās paraugstunda visas sērijas garumā - iesākumā apmeklēsim ikrīta tirgu uz ezera, bet tad viesosimies pie dažādiem amata meistariem, kuru tirgošanās māksla neatpaliek no meistarības, ar kādu viņi darina savus apbrīnojamos mākslas darbus. Mūsu ceļabiedriem nāksies krietni vien apbruņoties ar aukstasinību, lai nenopirktu visu, ko viņiem liks priekšā veiklie tirgoņi.

  Vairāk 07/12/2018
 • Izstāsti mums savu veļas mazgāšanas kuriozu un laimē dāvanu 100 eiro vērtībā no itāļu veļas kopšanas zīmola SOFT!

  Kad Tava mīļākā vilnas jaciņa pēc mazgāšanas der vairs tikai meitas lellei, kad sniegbaltie palagi iegūst maigi rozā toni, bet divu zeķu pāru vietā pēc mazgāšanas mistiski paliek tikai "pusotrs" - vai ar Tevi ir gadījies līdzīgi? Pastāsti mums savu pieredzi un laimē dāvanu 100 eiro vērtībā no itāļu veļas kopšanas zīmola "SOFT"!

  Vairāk 04/12/2018
 • Iepazīstam svaigēdāju virtuvi restorānā "Nirvana Raw"

  Neticēsiet, bet šoreiz, lai pagatavotu gardu maltīti nebūs jāieslēdz nedz plīts, nedz cepeškrāsns. Bet galdā tiks celta gan zupa, gan debešķīgas kūciņas. Jautāsiet, kā tas iespējams? Arī mums tas bija kas jauns, bet modes māksliniece un restorāna Nirvana Raw saimniece Šeila šajā "Nu ko, gatavosim?" raidījumā dalīsies ar svaigēšanas padomiem, receptēm un filozofiju. Izklausās intriģējoši, vai ne?

  Vairāk 02/12/2018
 • Indijas Venēcija - ezeru zeme Šrīnagara

  Laiks atvilkt elpu ikdienas skrējienā un ienirt tālās Indijas krāšņajos dabas skatos, un ļauties nesteidzīgām sarunām ar interesatiem cilvēkiem.  Šodien pametīsim trokšņaino Deli un iepazīsim pavisam citu Indiju - mierpilno Kašmīras apgabala vasaras galvaspilsētu Šrīnagaru. Iepazīsim dzīvi uz ūdens, tirgosimies un pavadīsim laiku sarunās. Tieši tik mierīgs un relaksējošs būs mūsu šodienas ceļojums.

  Vairāk 30/11/2018
 • SanPellegrino limonādes bērnu Adventes zeķēs!

   

  Droši vien ne vienam vien vecākam jāizdomā vismaz 24 dažādi kārumi, iepriecinājumi mazajiem Ziemassvētku gaidītājiem. Saprotams, ka mēs visi gribētu, lai bērni ar sajūsmu gaida burkānus, ābolus vai kāļus, kas savu reizi tiešām arī der, bet laikam visu Adventes laiku ar tiem cauri netiksim.

  Vairāk 30/11/2018
 • Piecu bērnu ģimene no Carnikavas lūdz palīdzību - piepildīsim viņu sapni par mierpilniem Ziemassvētkiem!

   

  Lielveikals internetā NuKo.lv sadarbībā ar Palidzesim.lv turpina labdarības projektu, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt. Šoreiz stāsts ir par kādu piecu bērnu ģimeni no Carnikavas.

  Vairāk 28/11/2018
 • Skaistā dzimuma pārstāves turpina pieteikties “NuKo.lv Sieviešu rallijā 2019”.

   

  Sācies otrais pieteikšanās periods “NuKo.lv Sieviešu rallijam”, kurš 2019. gada 9. martā pulcēs ap 2000 radošākās un piedzīvojumu kārākās daiļā dzimuma pārstāves aizrautīgā autobraukšanas piedzīvojumā.

  Vairāk 26/11/2018
 • Piedalies NuKo.lv Sieviešu rallijā 2019 un sniedz atbalstu jaunietēm un jaunajām māmiņām no sociāli mazaizsargātajām grupām.

   

  Aicinām „Sieviešu dienas rallija'' dalībnieces iesaistīties labo darbu veikšanā un atbalstīt jaunietes un jaunās māmiņas no sociāli mazaizsargātām grupām – „Mācīt sievietēm būt sievietēm!”. NuKo.lv Sieviešu rallija organizatori sākuši sadarbību ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv”, ziedojot vienu eiro no katras komandas dalības maksas ar mērķi izglītot jaunas meitenes no sociāli mazaizsargātām grupām.

  Vairāk 26/11/2018
 • "Nu ko, gatavosim?" atklāj ilgdzīvošanas noslēpumu restorānā The Beginnings

   

  Vai zināji, ka pasaulē ir veikti neskaitāmi pētījumi par to, kā uzturs spēj ietekmēt dzīves ilgumu? Un tie visi ir nonākuši pie viena secinājuma - jo veselīgāk un pārdomātāk cilvēks ēd, jo veselīgāks un garāks ir viņa mūžs. Šīs dienas raidījums būs tieši par un ap šo tēmu, jo "Nu ko, gatavosim?" viesojas veselīgas ēšanas restorānā The Beginnings (Kr.Barona ielā 21). 

  Vairāk 25/11/2018

Lūdzu, uzgaidiet...